کتایون طبسی با کسب 9 رای مجمع انتخاباتی به مدت چهارسال رئیس هیات تیراندازی با کمان استان تهران شد.

مجمع انتخاباتی هیات تیراندازی با کمان استان تهران عصر امروز شنبه با حضور رضا گل‌محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، شعبانی بهار رئیس فدراسیون و اعضای مجمع انتخاباتی با رعایت پروتکل های بهداشتی، در سالن آمفی تاتر اداره کل برگزار شد.

برای  برگزاری این مجمع 11 نامزد ثبت نام کرده بودند که به علت انصراف و غیبت در جلسه، رای گیری در دور اول میان احمدرضا دوستی، محمد سلطانی، کتایون طبسی و حجت اله واعظی انجام شد که با شمارش آرا سلطانی و طبسی در رقابتی نزدیک برای انتخاب ریاست هیات به دور دوم راه یافتند تا در نهایت طبسی با اخذ 9 رای خود در مقابل  7 رای سلطانی به مدت 4 سال رئیس هیات تیراندازی با کمان استان تهران شود.


مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در این مجمع، انتخابات را یک فرآیند و حق قانونی شهروندی خواند و گفت بنده و همکارانم در این اداره کل همواره در تلاش هستیم تا این فرآیند در مجامع انتخاباتی هیات های ورزشی استان به نحو شایسته و بدون سوگیری به نفع جامعه مخاطب صورت پذیرد.

گل محمدی در ادامه  گفت این رشته ورزشی می تواند کمک شایانی دررسیدن به اهداف المپیکی و جهانی وزارت ورزش و فدراسیون انجام دهد وبا بیان این نکته که تهران همواره به عنوان یکی از کانون های مدال آوری و استعدادیابی اصلی کشور بوده است از اعضای مجمع خواست تا در 4 سال آینده نیز همینطور فعال در کنار هیات تهران  و اداره کل ورزش و جوانان برای خدمت رسانی شایسته به جامعه تیراندازی با کمان پایتخت کوشا باشند.

شعبانی بهار نیز ضمن تبریک به خانم طبسی از دیگر کاندیدها و سرپرستانی که در این مدت تا برگزاری مجمع برای این هیات زحت کشیده اند تشکر کرد و گفت استان تهران با توجه به داشتن سرمایه های بی بدیل در این رشته میتواند نقشی اثر گذار برای ارزش های فدراسیون و وزارت ورزش ایفا کند.

رئیس فدراسیون تیر اندازی با کمان در ادامه با اشاره به تلاش برای احیای سایت تیراندازی با کمان تهران و توجه بیشتر به کمیته جانبازان و معلولین، همسویی رئیس هیات با اداره کل برای کسب نتایج واهداف پیش رو را ثمربخش توصیف کرد و گفت با این دید چشم انداز 4 ساله تیراندازی با کمان تهران قطعا پربارتر از گذشته نیز خواهد بود.

در پایان نیز رئیس جدید هیات تیراندازی با کمان تهران ضمن قدردانی از اعتماد اعضای مجمع از انتخاب وی اظهار امیدواری کرد بتواند با استفاده از تجربیات گذشته و حمایت بیش از پیش اعضا نماینده شایسته ای برای جامعه تیراندازی با کمان پایتخت باشد.

طبسی عنوان کرد خوشحالم که طی چند سال اخیر توانسته ام به عنوان عضو کوچکی به دل جامعه بزرگ تیراندازی با کمان تهران راه پیدا کنم و اطمینان دارم در آینده ای نزدیک با کمک شما عزیزان و همراهی همکارانمان در اداره کل و فدراسیون، جایگاه هیات تهران درخشان تر از گذشته نیز خواهد شد.

گفتنی است طبسی پیش از این سمت نایب رئیسی و سپس سرپرستی این هیات را برعهده داشت.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction