رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: بودجه دریافتی ما در حد حقوق کارمندان بوده و حتی نمی‌توانیم با آن پول برق را پرداخت کنیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، غلامرضا شعبانی‌بهار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره اینکه تمرینات کمانداران از چه زمانی آغاز می‌شود، اظهار داشت: تهران هنوز در وضعیت سفید قرار نگرفته به همین دلیل مانند گذشته ورزشکاران در خانه زیر نظر مربیان تمرینات خود را پیگیری می‌کنند. در تقویم جهانی هم فعلا برنامه‌ای نیست و آخرین مسابقه کسب سهمیه خردادماه سال آینده برگزار خواهد شد.

وی درباره شرایط مالی فدراسیون و کمک‌های وزارت ورزش، گفت: در حد اینکه بتوانیم حقوق کارمندان را بگیریم از وزارت ورزش دریافتی داشته‌ایم. این بودجه در حد حقوق کارمندان بوده و حتی با آن پول برق را هم نمی‌توانیم پرداخت کنیم. انتظار داشتیم پول‌هایی را اسفندماه دریافت کنیم اما کرونا همه چیز را بهم ریخت. چیزی هم نمی‌توان گفت چرا که باید وضعیت کشور را درک کرد.

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان درباره اینکه فدراسیون جهانی قرار است کمک‌هایی را به کماندارانی که تحت تاثیر ویروس بوده‌اند انجام دهد، فکر می‌کنید به ایران هم کمک شود، تصریح کرد: ما هم اقدام کرده‌ایم و ورزشکاران فرم‌هایی را پر کرده‌اند اما فکر نمی‌کنم این کمک شامل حال ما شود. آنها می‌گویند کسانی که کرونا گرفته و دچار مشکل شده‌اند مدارک خود را بفرستند تا به این ورزشکاران کمک شود. منظور آنها کسانی هستند که گرفتار ویروس شده‌اند.

شعبانی بهار همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر جذب مربی خارجی برای زهرا نعمتی، گفت: زهرا نعمتی گفته هر جوری که تشخیص می‌دهید عمل کنید، اگر فکر می‌کنید مربی خارجی مفید است بیاورید. او یک ورزشکار حرفه‌ای است. ما هم درخواست او را بررسی می‌کنیم. کمیته پارالمپیک این اختیار را به ما داده که بتوانیم مربی خارجی بگیریم. اگر گزینه‌ای باشد می‌توانیم از او استفاده کنیم اما در حال حاضر به خاطر کرونا محدودیت سفر وجود دارد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

فدراسیون تیراندازی با کمان

تاسیس 1386

 

راه های تماس با من

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction