به گزارش روابط عمومي فدراسيون تيراندازي با كمان، دكتر غلامرضا شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان در ابتدای این بازدید گزارشی از عملکرد فدراسیون ارائه کرد و گفت: چهار هدف اختصاصی را برای تیراندازی با کمان در نظر داریم که توسعه این رشته در برنامه 5 ساله مهم‌ترین محور آن است.

photo ۲۰۲۰ ۰۶ ۲۹ ۱۰ ۵۱ ۳۱

وی افزود: در سال 97 تیراندازان 214 روز و نزدیک به 60 درصد ایام در اردو بودند. به‌علاوه 5 اعزام داشتیم که با مدال برنز بازی‌های آسیایی همراه بود. در سال 98 حدود 52 درصد ایام در اردو بودیم. همچنین در 6 مسابقه بین‌المللی، جهانی و آسیایی شرکت کردیم.

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان تاکید کرد: در مسابقات جهانی هلند برای کسب سهمیه کار سختی داشتیم اما در مسابقات آسیایی تایلند میلاد وزیری به سهمیه رسید و امین میرعلی هم چهارم شد.

وی در خصوص لیگ تیراندازی با کمان گفت: لیگ برتر نیز برگزار شده که در سال 98 از 17 تیم به 32 تیم افزایش یافته است. تعداد شرکت کننده‌ها در لیگ 59 درصد افزایش یافت. همچنین در بحث استان‌ها فعالیت‌های زیادی انجام شده است و میزان سفرهای استانی صد درصد افزایش داشته است. در سال 97‌ حدود 82 درصد بودجه وزارت ورزش محقق شد و این مبلغ در سال 98 در حدود 74 درصد بود. بودجه کمیته در سال 97 و 98 در حدود 110 درصد و همچنین 123 درصد محقق شده است و از عزیزان تشکر می‌کنم.

شعبانی بهار عنوان کرد: در زمانی که به فدراسیون آمدم 2.5 ملیارد بدهی وجود داشت که یک میلیارد و 700 میلیون یعنی حدود 70 درصد آن پرداخت شده است. این بدهی قبل از حضور من بوده که بخش عمده آن پرداخت شده است. روزی که آمدم حکم‌توقیف اموال آمده بود. در بحث درآمد شاهد افزایش 300 درصدی بودیم.

وی خاطرنشان کرد: ارسال 350 قبضه کمان و 400 عدد فوم به هیئت‌های استانی از مهم‌ترین برنامه‌ها بود که در کنار آن حمایت از تولیدکننده داخلی نیز وجود داشت. ما خوابگاه داریم و در آزادی در کانکس اسکان داشتیم که با دوستان پیگیری کردیم و قرارداد 2.5 میلیاردی برای احداث خوابگاه بستیم و انشالله در هفته دولت و یک ساله آن را افتتاح می‌کنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

فدراسیون تیراندازی با کمان

تاسیس 1386

 

راه های تماس با من

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction