دکتر علی‌نژاد، معاون وزیر ورزش از کمپ آزادی و خوابگاه در حال ساخت فدراسیون و سایر امکانات فدراسیون در ورزشگاه آزادی بازدید کردند.

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، دکتر مهدی علی‌نژاد، معاون وزیر ورزش از خوابگاه درحال ساخت فدراسیون، کمپ تیراندازی با کمان و آکادمی فدراسیون بازدید کرد.

وی در پایان بازدید از ملی‌پوشان تیراندازی با داشت: خوابگاه فدراسیون با کمک شرکت توسعه در حال ساخت است. این خوابگاه دو طبقه با ظرفیت 14 اتاق است که حدود 42 نفر در آن اسکان خواهند یافت.  با توجه به اینکه سایت تیراندازی با کمان در کنار خوابگاه است شرایطی فراهم می‌شود  که بدون دغدغه و مشکل اردوها را برگزار کنند و از دکتر شعبانی‌بهار برای پیگیری این کار تشکر می‌کنم. مدت‌ها بود این پروژه متوقف بود و تا هفته دولت افتتاح می‌شود.
علی‌نژاد همچنین ضمن تمجید از عملکرد فدراسیون در دوره مدیریت دکتر شعبانی‌بهار گفت که توجه به زیرساخت‌ها از اولویت های هر فدراسیونی باید باشد که در فدراسیون تیراندازی با کمان، این مهم در حال انجام است.
همچنین دکتر‌ شعبانی‌بهار ضمن تقدیر از حضور معاون وزیر ورزش در کمپ آزادی گفت: باید از حمایت‌های دکتر سلطانی‌فر در مورد ساخت خوابگاه فدراسیون تشکر کنم. ان شا الله در هفته دولت این خوابگاه به بهره برداری می رسد و یکی از مشکلات مهم کمانداران حل خواهد شد. ما در شرایط کرونا، کار را تعطیل نکردیم و خوابگاه و ساختمان اداری و کمپ آزادی را تجهیز کردیم که ان شا الله ثمرات آن در آینده مشخص خواهد شد. باید از حمایت های وزارت ورزش تشکر کرد و امیدواریم این حمایت‌ها ادامه داشته باشد.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction