رئیس فدراسیون تیر و کمان درباره وضعیت آسیب دیدگی میلاد وزیری کماندار المپیکی گفت: میلاد وزیری از ناحیه کتف و شانه دچار آسیب دیدگی است که به صورت خصوصی و تحت نظر فیزیوتراپ کارهای درمانی او توسط فدراسیون انجام می شود.

ShabaniBahar1

غلامرضا شعبانی بهار در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: میلاد وزیری مدتی است که از ناحیه کتف و شانه دچار آسیب دیدگی است که با نظر خود وی به صورت خصوصی و تحت نظر فیزیوتراپ کارهای درمانی او صورت می گیرد و تمام هزینه ها برای یک کماندار المپیکی توسط فدراسیون و با نظارت رئیس کمیته پزشکی فدراسیون انجام شده تا هر چه سریعتر آسیب دیدگی کتف و شانه او مرتفع شود.

وی درباره وضعیت سایر کمانداران گفت: کماندارانی که در تهران سکونت دارند تمرینات انفرادی خود را زیر نظر مجید میررحیمی در سایت تیر کمان پیگیری می کنند و کمانداران شهرستانی نیز با هماهنگی هیات های استانی تمرینات خود را انجام می دهند و مشکلی برای انجام تمرینات کمانداران وجود ندارد.

رئیس فدراسیون تیر و کمان تصریح کرد: با وضعیتی که در حال حاضر از نظر این بیماری وجود دارد و هنوز مشخص نیست المپیک برگزار می شود یا خیر؟ ما نگران این هستیم که در این شرایط سایر کشورها که ورزشکاران آنها تمرینات خود را به طور مرتب انجام می دهند ما از این قضیه متضرر شویم و زمان کافی برای آماده سازی کمانداران خود برای حضور در المپیک نداشته باشیم.

وی همچنین درباره وضعیت زهرا نعمتی اظهار کرد: در حال حاضر نعمتی تحت حمایت کمیته ملی پارالمپیک تمرینات خود را در باشگاه الیاف واقع در شهریار پیگیری می کند و نگرانی بابت زهرا نعمتی نداریم.

وی همچنین درباره جذب مربی خارجی برای نعمتی اظهار کرد: در حال رایزنی هستیم اما فعلا امکان حضور مربی خارجی در این شرایط وجود ندارد.

شعبانی بهار در پایان در خصوص علت عدم عقد قرارداد با مدیر آکادمی تخصصی تیر و کمان خاطرنشان کرد: ما پیگیر عقد قرارداد با مدیر آکادمی تخصصی تیر و کمان هستیم و در این زمینه رایزنی هایی نیز با شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی داشتیم. تلاش می کنیم این قرارداد هر چه سریعتر بین ما، شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و ملکی مدیر آکادمی تخصصی کمان بسته شود. حال باید ببینیم چه زمانی به جمع بندی نهایی می رسیم تا قرارداد وی بسته شود.

انتهای پیام

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction