در ادامه نشست‌های تخصصی فدراسیون‌های داوطلب اعزام به بازیهای آسیایی هانگژو صبح امروز نشست فدراسیون تیروکمان با مسئولان ستاد بازی‌های آسیایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، این نشست با حضور دکتر غلامرضا شعبانی بهار رئیس فدراسیون و عضو هیات اجرایی کمیته،‌ مریم صادقی نایب رئیس بانوان و مصطفی افشاری دبیرکل فدراسیون برگزار شد که طی آن  دکتر شعبانی بهار به ارائه برنامه های در دست اجرای فدراسیون و اولویت بندی آن برای حضور قدرتمندانه در بازیهای آسیایی هانگژو اشاره کرد.


وی تصریح کرد: جدا از آماده  سازی تیم ملی برای هانگژو رقابت های کسب سهمیه المپیک در ریکرو را هم پیش رو داریم که حائز اهمیت است و به همین منظور یک مربی سطح یک از کره جنوبی جذب  کردیم و اگر بتوانیم قرارداد وی را تا پایان بازیهای هانگژو تمدید کنیم خیلی خوب خواهد شد. بخصوص که  با حضور این مربی و نظارت دقیق در زمینه تغذیه، تمرین و مسابقات درون اردویی شاهد اثرات مثبت و تغییر و تحولات خوبی در بین کمانداران بوده‌ایم.

دکتر شعبانی بهار همچنین اشاره‌ای به گران شدن تجهیزات تیرو کمان و مشکلات موجود در واردات آنها کرد و خواستار حمایت بیشتر مسئولین ورزش کشور در این زمینه شد.

photo ۲۰۲۳ ۰۱ ۲۰ ۱۵ ۳۶ ۱۶

photo ۲۰۲۳ ۰۱ ۲۰ ۱۵ ۳۶ ۱۶ 2

photo ۲۰۲۳ ۰۱ ۲۰ ۱۵ ۳۶ ۱۶ 3

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction