هیئت تیراندازی با کمان استان آذربایجان شرقی دو همایش برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی هیئت تیراندازی با کمان استان آذربایجان شرقی، دومین همایش خانوادگی تیراندازی با کمان همزمان با نهمین جشنواره گل محمدی در روستای عنصرود از توابع شهرستان اسکو برگزار شد.
 
این همایش با هدف توسعه و ارتقای فرهنگ ورزش و نشاط و معرفی تیروکمان به عنوان یک ورزش سالم مهیج، جذاب و خانوادگی در بین خانواده‌ها باحضور مسئولین سازمان‌ها و ادارات و بازتاب پرشور خانواده‌های محترم در دو بخش آقایان و بانوان در تمام رده‌های سنی و با مشارکت اداره ورزش و جوانان شهرستان اسکو(هیئت تیراندازی با کمان)و مجتمع بهزیستی نور سهند برگزار شد.
 
 در این همایش از بین نوجوانان و جوانان مستعد (طرح استعدادیابی) توسط مربیان این رشته ورزشی به عمل آمد. از طرف کمیته همگانی هیئت استان برای شش ماهه اول سال ۹۸ چهار همایش بزرگ خانوادگی طراحی شده و در حال اجرا می‌باشد.
 

همچنین به مناسبت میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و گرامیداشت روز دختر و با همکاری هیئت ورزش‌های همگانی تبریز و موسسه مردم نهاد روزنه نشاط جوان همایش تیراندازی باکمان خانوادگی در پارک‌های ایرانسل و لاله پارک با حضور آحاد مردم برگزار گردید.

در این برنامه‌های فرهنگی ورزشی که مورد استقبال خانواده‌ها و بازدید مسئولین محترم از جمله جناب دکتر نیکوخصلت عضو شورای شهر تبریز و مهندس نساج شهردار منطقه ۵ و جمعی از مسئولین ادارات استان قرار گرفت، مربیان و کارشناسان هیئت ضمن ارائه آموزش‌های اولیه به شرکت کنندگان و برگزاری رقابت‌های پدر و پسر و مادر و دختر، نوجوانان دارای استعدادهای خوب تیروکمان را شناسایی و به باشگاه‌های فعال معرفی کردند.