مجمع سالیانه هیات تیراندازی با کمان استان همدان شامگاه چهارشنبه 11 مهرماه با حضور ریس فدراسیون تیراندازی با کمان کشور و رسول منعم مدیر کل ورزش و جوانان و اعضای مجمع هیات تیراندازی با کمان استان همدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، در این جلسه غلامرضا شعبانی بهار ضمن تایید عملکرد هیات استان همدان گفت: همدان توانسته است راندمان کاری خوبی داشته باشد و در سال ۹۶ هیات همدان با صعود چشمگیر جزو ۳ استان برتر کشور شد که این مهم بخاطر نهضتی است که حمید رضا یاری در همدان آغاز کرده است.
وی گفت: گزارش مالی و فنی ارائه شده گزارش شفافی بود ونشان داد که این هیات روی ریل اصلی حرکت و پیشرفت قرار دارد.
ریس فدراسیون تیر اندازی با کمان کشور افزود: برای اولین بار در تاریخ فدراسیون به هیات‌های استانی مبالغی بین ۱۸ تا ۲۰ میلیون کمک مالی خواهیم داشت و هر استانی که میزبانی ها را تقبل کند علاوه بر دریافت ورودی‌ها، فدراسیون نیز از لحاظ مالی کمک خواهد کرد و استان‌ها نگران هزینه های میزبانی نباشند. ایشان همچنیین با تاکید بر توجه ویژه به رده های پایه گفت: سعی کنید این ورزش را بصورت خانوادگی توسعه دهید تا نوجوانان و جوانان بیشتری جذب این ورزش شوند.
شعبانی بهار همچنیین نوید از برگزاری مسابقات المپیک استعدادهای درخشان در آذر ماه امسال خبر داد و همدان بزودی پایگاه قهرمانی تیراندازی با کمان غرب کشور خواهد شد.
در ابتدا این جلسه نیز مدیر کل ورزش و جوانان با ارائه گزارشی از مجموعه ورزش همدان،رشد ورزش استان را در شاخصهای قهرمانی و همگانی رو به رشد عنوان کرد. همچنین پس از آن حمید رضا یاری ریس هیات تیراندازی با کمان استان در دو بخش فنی و مالی عملکرد یکساله خود را برای مجمع تشریح کرد که مورد وثوق اعضای مجمع قرار گرفت .یاری گفت: روزی که آمدیم به اندازه تعدادانگشتان یک دست تیرانداز در سایت تمرین نمی کرد و سایت و دفتر هیات وضعیت نامطلوبی داشت که با حمایتهای جناب منعم این مهم صورت گرفت.

 

اطل