سلطانی: تیراندازی با کمان تهران نیازمند فعالیت  هدفمند با برنامه ریزی و کار گروهی است

به گزارش روابط عمومی هيات تیراندازی با کمان استان تهران، اولین جلسه کمیته های تخصصی تیراندازی با کمان استان تهران با محوریت بررسی عملکرد و ارائه برنامه های آتی عصر دیروز به ریاست دکتر سلطانی در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان شمالشرق تهران برگزار شد.

در این جلسه که با حضور مسئولین کمیته ها و هیات های تابعه برگزار شد سرپرست جدید هيات تيراندازی با کمان ضمن تشکر از اقدامات ارزشمند صورت گرفته، برنامه ریزی هدفمند و آینده نگری را از الزامات پیشرفت دانست و گفت: برای داشتن عملکردی مناسب باید مشورت، کار گروهی و همسویی را سرلوحه امور قرار داد.

سلطانی عنوان داشت تیراندازی باکمان بعنوان رشته ای المپیکی و مورد تاکید دین مبین اسلام نیازمند حمایت همه جانبه اداره کل و فدراسیون و سایر بخش های حاکمیتی و خصوصی می باشد و ما باید از تمام پتانسیل و ظرفیت های موجود در تهران برای رسیدن به اهدافمان استفاده کنیم.

وی با تاکید بر پیشینه تیراندازی با کمان در ایران عنوان کرد این رشته از نظر تاریخی، جزئی جدانشدنی از گذشته مردم ماست ولی به لحاظ رسمی، تاسیس فدراسیون و انجام مسابقات، ورزشی جوان می باشد و از این حیث وظیفه ما را در رشد و اشاعه این رشته دو چندان کرده است.

به گفته وی یکی از خلاءهای کنونی در تیراندازی با کمان تهران عدم شناخت سلسله مراتب سازمانی، نامشخص بودن جایگاه هیات استان و هیاتهای حوزه شهرستان می‌باشد و ما سعی داریم با ساختار سازی از طریق تدوین دستورالعمل ها، ابلاغ آیین نامه ها و شیوه نامه های همسو با قوانین مرجع مسائل موجود را مرتفع کنیم.

سلطانی همچنین افتخارات کسب‌ شده در این رشته توسط تهرانی ها را ارزشمند توصیف کرد و افزود ما باید با تلاش در راستای توسعه عمومی و بعد قهرمانی علی رغم حفظ این ارزش ها روند رو به رشدی داشته باشیم تا پایتخت همواره به عنوان قطبی اثر گذار در تیراندازی با کمان کشورمان بدرخشد