اولین جلسه مدیران‌ و مربیان باشگاه‌های تیراندازی با کمان استان تهران در سال جدید، در سایت تخصصی شهید ریاحی به میزبانی هیئت تهران انجام شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت تیراندازی با کمان استان تهران‌، در این جلسه سرپرست هیئت تیراندازی با کمان استان تهران با اشاره به نقش بی بدیل باشگاه‌ها در کشف استعدادها و قهرمان پروری گفت: ما امسال با رویکردی جدید به استقبال برنامه‌‌ها و رویدادهای تیر و کمان رفته ایم و امیدواریم با نگاهی که امروزه به نظام باشگاه‌ داری لحاظ شده بتوانیم با توسعه و ارتقاء باشگاه‌ها در پایتخت به اهداف پیش بینی شده و پرورش بیش از پیش کمانداران قهرمان تهرانی بپردازیم.

طبسی همچنین ضمن ابراز خرسندی از عملکرد باشگاه ها و مربیان، کسب نتایج خوب کمانداران تهرانی در مسابقات آسیایی و جهانی را مدیون زحمات این عزیزان دانست و افزود: باشگاه‌های ما در تهران به عنوان پیشانی تیراندازی با کمان کشور باید همواره عملکرد قابل ملاحظه ای داشته باشند.

در ادامه نیز کیایی دبیر هیات با اشاره به موضوع اوقات فراغت، برنامه‌های تابستان را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: فصل پیش رو فرصتی برای‌ استعدادیابی و گسترش بیش از پیش این رشته در بین و جوانان و نوجوانان است و این مهم با همت و کمک شما فعالان تیراندازی با کمان میسر می شود.

وی همچنین با بیان توضیحاتی در خصوص مسائل فنی‌، مسابقات آتی را بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: تیم منتخب تهران در این رقابت ها مشخص می‌شود و از باشگاه داران می خواهیم تا کمانداران خود را بیش از پیش برای حضور در این مسابقات آماده کنند.

در ادامه این جلسه نیز جمعی از مدیران، مربیان و پیشکسوتان این رشته در خصوص مسائل و مشکلات باشگاه های تیراندازی با کمان به بحث و تبادل پرداختند.

در پایان نیز مقرر شد باشگاه داران و عوامل اجرایی آنها به همراه مربیان و داوران تهرانی با شرکت در کارگاه های آموزشی و برنامه‌های پیش بینی شده هیات، علاوه بر ارتقاء سطح و افزایش اطلاعات پیرامون قوانین و مقررات این رشته، همواره موفق و اثرگذار باشند.