معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در حاشیه برگزای مجمع عمومی سالیانه فدارسیون تیرو کمان گفت: سعی خواهیم کرد به مشکلات کمانداران از نظر خوابگاه و توسعه زیر ساخت‌ها رسیدگی کنیم.

به گزارش ایسنا، عبدالحمید احمدی در جمع خبرنگاران درباره مجمع عمومی سالیانه فدراسیون تیر و کمان اظهار کرد: امروز شاهد ارائه گزراشهای مالی خوبی از سوی فدارسیون تیر و کمان بودیم و همچنین مسائل و مشکلات مالی که مربوط به گذشته این فدراسیون بود در مجمع مطرح شد که امیدوارم با یک عزم جدی وتلاش فدارسیون بتواند در جهت پیشبرد اهداف و برنامه‌های خود حرکت کند. وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک و پارالمپیک نیز حمایت لازم را در جهت توسعه زیرساخت‌ها و افتخار آفرینی ورزشکاران در آینده از این فدارسیون خواهند داشت تا بتوانیم شاهد افتخار آفرینی کمانداران در رویدادهای آینده باشیم.
وی درباره مشکلات کماندارن از نظر خوابگاه افزود: دغدغه اصلی ورزشکاران مربوط به توسعه زیرساخت‌ها و تامین تجهیزات و ساخت خوابگاه است. که البته ساخت خوابگاه در اولویت برنامه‌های وزارت ورزش و جوانان است که امیدوارم هرچی سریعتر این مشکل برطرف بشود برای وزارت ورزش و جوانان تیر و کمان جزو رشته‌های اولویت دار است تا بتواند در سال آینده موفق به کسب سهمیه شود.
احمدی خاطر نشان کرد: وزارت ورزش وجوانان حمایت‌های لازم خود را از این فدارسیون در جهت ساخت خوابگاه و توسعه زیرساخت‌ها انجام خواهد داد تا افتخار آفرینی کمانداران در سال آینده نیز استمرار پیدا کند البته در بحث توسعه زیرساخت‌ها قرار است وزارت ورزش و جوانان با همکاری شرکت توسعه و نگهداری امکان ورزشی ساخت خوابگاه را در سایت تیروکمان به زودی آغاز کرده و به بهره برداری برساند.
وی در پایان گفت: تا جای که می‌دانم وزارت ورزش و شرکت توسعه اعتباری برای توسعه زیر ساخت‌ها و ساخت خوابگاه برای این فدراسیون تخصیص داده که امیدوارم در سال ۹۸ شاهد مرتفع شدن مشکلات کمانداران با ساخت خوابگاه باشیم.