رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: زمانی گفتند سه شغله هستم و زمان دیگری هم مدعی شدند نمی گذارم انتخابات فدراسیون برگزار شود، اما به این حرف‌ها کوچکترین اعتنایی نکرده و کار خودم را انجام دادم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، محمدعلی شجاعی ظهر امروز در مجمع سالانه فدراسیون تیراندازی با کمان که در سرای ورزشکاران به انجام رسید، با ابراز خوشحالی از حضور شعبانی‌بهار، شهنازی و سلطان حسینی اظهار کرد: تلاش ما بر این بوده که کسی را از دست ندهیم، از این رو رؤسای سابق هیأت‌های استانی و دبیر سابق فدراسیون نیز در جلسه حضور دارند.
وی افزود: به واسطه اینکه تلاش کردیم همه را حفظ کنیم، خدا هم به ما لطف داشت و با وجود نداشته‌ها، در کشور و جهان دارای جایگاه هستیم.
رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان تصریح کرد: زمانی این رشته تعلیق شده بود و دستمان به جایی بند نبود اما به خاطر اینکه همدیگر را دوست داشتیم و با هم بودیم، امروز در فدراسیون جهانی و آسیایی دارای کرسی هستیم.
وی با اشاره به انتقاداتی که نسبت به وی مطرح بود، یادآور شد: زمانی گفتند سه شغله هستم و زمان دیگری هم مدعی شدند، نمی‌گذارم انتخابات فدراسیون برگزار شود اما به این حرف‌ها کوچکترین اعتنایی نکرده و کار خودم را انجام دادم زیرا اعتقاد داشتم خدا با ماست و تکیه گاه محکمی داشتیم.
شجاعی متذکر شد: مثل یک خانواده خوب در کنار هم بودیم و مسیر توسعه را طی کردیم، چنان که در این مسیر ۶ ساله، المپیکی شده و در خاک آمریکا به قهرمانی رسیدیم.
وی با تشکر از حمایت هیأت‌های استانی گفت: در ارزیابی وزارت ورزش، جز فدراسیون‌های برتر شدیم و به واسطه لطفی که وزارت خانه به ما داشت و جایگاهی که در ارزیابی‌ها کسب کردیم، در بحث دریافت بودجه، بالاترین رقم دریافتی را داشتیم.
معاون استانداری اصفهان خاطرنشان کرد: روزی که ریاست فدراسیون را برعهده گرفتم، ۱۰۳ نفر حقوق بگیر داشتیم اما حالا با اینکه صد برابر قبل کار می شود، 26 نیرو داشتیم.