شعبانی بهار گفت: امیدوارم هستیم در یک فضای بدون تنش که تاکید مسئولان وزارت ورزش و جوانان است کار را به جلو ببریم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، غلامرضا شعبانی بهار، رئیس جدید فدراسیون تیروکمان در مراسم معارفه خود گفت: تشکر می کنم از دوست خوبمان آقای داورزنی که نقش بی بدیلی را در توسعه ورزش کشور داشته اند که نگاه جامع و تجربه گرانقدر ایشان برای ورزش مثمرثمر خواهد بود. درحال حاضر کسی عهده دار ورزش قهرمانی است که تجربه و مدیریت درخشانی در ورزش داشته است
وی افزود: فدراسیون تیروکمان جزو فدراسیون هایی است که همیشه مورد عنایت وزارت ورزش و جوانان بوده است‌. تشکر می کنم از زحمات آقای شجاعی که درچند سال حضورشان در فدراسیون برای ارتقای این رشته تلاش کردند. از برنامه کاندیداهایی که حضور داشتند برای پیشرفت این رشته استفاده خواهیم کرد و اگر عزیزان مثل عبدی و باقریان تمایل داشته باشند قطعا از وجودشان در فدراسیون بهره خواهیم گرفت.
شعبانی بهار اظهار داشت: امیدوارم در یک فضای بدون تنش که سلطانی فر و داورزنی تاکید دارند با قدرت کار را به جلو ببریم. مهمترین برنامه ما این است که از همه ظرفیت های این فدراسیون استفاده کنیم. رمز قهرمان شدن ارتباط نزدیک با آموزش و پرورش است که خداروشکر ارتباط نزدیکی با این مجموعه داریم. قطعا از ظرفیت دیگر‌ دستگاه ها مانند شهرداری، نیروهای نظامی و دانشگاهی نیز استفاده خواهیم کرد. نگاه ما در این فدراسیون تربیتی است و سعی می کنیم که تیم ملی بانوان و آقایان را تقویت کنیم. ارتباط خوبی با مجموعه کمیته ملی المپیک داریم که از آن بهره خواهیم‌گرفت.
رئیس فدراسیون تیروکمان تصریح کرد: اصحاب رسانه نیز نقش پررنگی در به ثمر نشستن برنامه های فدراسیون خواهند داشت. حمایت مالی و معنوی خودمان را از بخش های مختلف تیم ملی حفظ خواهیم گرفت. معجزه گر نیستم که بخواهم کار بزرگی انجام دهم و قطعا اگر تحولی ایجاد شود و به خاطر کار گروهی است که همه خانواده تیر و کمان باید دست به دست هم بدهند.