نخستین روز از مرحله دوم مسابقات جهانی تیراندازی با کمان به میزبانی ترکیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، در ادامه نخستین روز از مرحله دوم مسابقات جهانی تیراندازی با کمان که به میزبانی ترکیه در حال برگزاری است، عصر امروز کمانداران در ریکرو انفرادی، تیمی و میکس رقابت کردند.
در ریکرو انفرادی مردان، صادق اشرفی هفتادم شد که در مرحله حذفی مقابل نماینده مالزی قرار می گیرد. امین پیرعلی هشتاد و ششم شد. این کماندار کشورمان در مسابقه نخست مقابل کماندار چینی به میدان می رود. متین سبزی صد و سوم شد. وی در مسابقه نخست خود حریفی از ژاپن را پیش رو دارد.
در ریکرو انفرادی زنان، مهسا بدخشان هشتاد و هفتم شد که در مسابقه نخست خود در مرحله حذفی مقابل حریفی از ژاپن قرار می گیرد.
پارمیدا قاسمی هفتاد و ششم شدو وی در مرحله اول حریفی از ژاپن را پیش رو دارد.
شیوا شجاع‌مهر هشتاد و سوم شد که در مرحله حذفی مقابل نماینده ترکیه به میدان می رود.
در ریکرو تیمی مردان، ایران با ترکیب اشرفی، پیرعلی و سبزی در رده بیست و سوم قرار گرفت. ایران در مرحله حذفی در نخستین مسابقه مقابل آلمان قرار می گیرد.
در ریکرو تیمی بانوان، ایران با ترکیب بدخشان، شجاع مهر و قاسمی در بین 19 تیم نوزدهم شد. ملی پوشان در نخستین گام مرحله حذفی مقابل لهستان به میدان می روند.
در ریکرو میکس، ایران با ترکیب قاسمی و اشرفی بیست و چهارم شد. تیم ملی ایران در نخستین گام مقابل کمانداران آمریکا قرار می گیرد.
صبح امروز کمانداران ایران در مرحله مقدماتی کامپوند به رقابت پرداختند.