ملی‌پوشان کشورمان در مسابقات جهانی تیراندازی با کمان ترکیه در رشته کامپوند انفرادی به مصاف حریفان رفتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، در ادامه رقابت‌های جهانی تیراندازی با کمان که به میزبانی ترکیه برگزار می‌شود، ملی‌پوشان کشورمان در کامپوند انفرادی به مصاف حریفان رفتند.
نیما محبوبی بعد از یک دور استراحت، در دور دوم مقابل حریفی از روسیه با اختلاف یک امتیاز و با نتیجه 146 بر 145 به برتری رسید و به مرحله یک شانزدهم راه یافت. وی در این مرحله در دیدار با نماینده اتریش با نتیجه 148 بر 146 پیروز شد. محبوبی در مرحله یک هشتم مقابل کماندار هلندی قرار گرفت وبا امتیاز ۱۴۶بر ۱۴۴به پیروزی دست یافت تا در نیمه نهایی این مسابقات مقابل کماندار هندی قرار گیرد، در این دیدار محبوبی با امتیاز 147 بر 146 پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی این مسابقات راه پیدا کرد.
اسماعیل عبادی در دور اول و دوم استراحت داشت. عبادی در یک شانزدهم مقابل نماینده چین تایپه قرار گرفت و با نتیجه 148 بر 146 شکست خورد و از رسیدن به مرحله یک‌هشتم بازماند.
در بخش بانوان، پریسا براتچی بعد از استراحت در دور اول، در مرحله دوم مقابل کمانداری از دانمارک قرار گرفت و با نتیجه 144 بر 141 به برتری رسید. براتچی به مرحله یک شانزدهم راه پیدا کرد و در این مرحله در دیدار با نماینده ترکیه 147 بر 143 باخت و حذف شد.
راحله فارسی بعد از قرعه استراحت، در نخستین مسابقه خود حریفی از آمریکا را پیش رو داشت که با نتیجه 148 بر 139 پیروز و راهی یک شانزدهم شد. فارسی مقابل حریفی از روسیه با نتیجه 146 بر 140 شکست خورد و کنار رفت.