هجدهمین مراسم تجلیل از جوانمردان به پاس تقدیر از حرکت ارزشمند ورزشکارانی که در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی در میادین ورزشی مقابل حریفانی از رژیم صهیونیستی حاضر به رقابت نشدند، با حضور دکتر شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، مراسم تجلیل از جوانمردان ( حامیان مردم مظلوم فلسطین ) در تالار اندیشه برگزار شد.
در این مراسم علاوه بر دکتر غلامرضا شعبانی بهار، دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان ، سردار سپهر جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین ؛محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای همچنین عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی ، اموزش و پژوهش ، فریبا محمدیان معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان ؛ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین، غلامعلی محمودزاده رئیس کمیته روابط عمومی و فرهنگی فدراسیون تیراندازی با کمان، روسای فدراسیون ها ، ورزشکاران و خانواده معزز شهدا حضور داشتند.
در این مراسم از ورزشکارانی که در مقابل حریفان رژیم صهیونیستی حاضر نشدند و با حفظ و حراست از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی به دفاع از مردم مظلوم فلسطین پرداختند ، تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
در این مراسم همچنین از خانواده معزز شهید لطفی شهید مدافع حرم که از ورزشکاران جوانمرد محسوب می شد نیز تجلیل به عمل آمد.
همچنین ورزشکاران جوانمرد با قرار گرفتن بر سکوهای پهلوانی مدال های جوانمردی بر گردن آنها آویخته شد.