مدیر تیم‌های ملی تیروکمان از مشخص شدن نفرات اعزامی به بازیهای آسیایی جاکارتا در کاپ آسیا چین تایپه خبر داد و گفت: در پایان مرحله سوم کاپ آسیا که تیرماه در چین تایپه برگزار می‌شود، اسامی کمانداران اعزامی به بازیهای آسیایی جاکارتا مشخص خواهد شد.

امید نجاری در گفت وگو با ایسنا، از اعزام ۱۶ کماندار به مرحله سوم کاپ آسیا خبر داد و افزود: در حال حاضر ۲۶ کماندار در اردوی آمادگی که در سایت تیروکمان برپاست، حضور دارند و در پایان اردو که تا ۳۱ خرداد ادامه دارد، ۱۶ کماندار اعزامی به مرحله سوم کاپ آسیا که اواسط تیرماه در چین تایپه برگزار می‌شود، مشخص خواهد شد.
وی گفت: مرحله سوم کاپ آسیا چون قبل از بازیهای آسیایی جاکارتا برگزار می‌شود، فرصت خوبی برای ارزیابی و محک کمانداران از نظر رکوردی برای شرکت در بازیهای آسیایی جاکارتاست. در حقیقت در پایان این مسابقات تیم اعزامی به جاکارتا بسته خواهد شد.
نجاری با اشاره به اعزام تیم کامپوند زنان و مردان به مرحله چهارم جام جهانی در آلمان خاطرنشان کرد: با نتایج نامطلوبی که تیم ریکرو در جام جهانی ترکیه کسب کرد، تصمیم کادر فنی بر این بود که تنها تیم کامپوند در مرحله چهارم جام جهانی که اواخر تیر در آلمان برگزار می‌شود، شرکت کند. البته این که چند نفر از کمانداران کامپوند به جام جهانی آلمان اعزام می‌شوند، بستگی به نتایج آنها در کاپ آسیا در چین تایپه دارد.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا تصور می‌کنید در کاپ آسیا بتوانیم به مدال دست پیدا کنیم یا خیر؟ اظهار کرد: با توجه به وضعیت رکوردی کمانداران، من مطمئنم در کاپ آسیا به نتایج بهتری نسبت به جام جهانی ترکیه دست پیدا خواهیم کرد.
مدیر تیم‌های ملی تیروکمان در پایان درباره احتمال افزایش تعداد سهمیه‌های تیروکمان در بازیهای آسیایی جاکارتا گفت: پیشنهاد افزایش تعداد سهمیه‌ها در بخش ریکرو زنان داده شده و ما امیدواریم حداقل ۳ سهمیه به ریکرو زنان اختصاص داده شود تا در بازیهای آسیایی جاکارتا با تیم کامل شرکت کنیم.
وی در پایان زمان برگزاری اردوی بعدی تیم ملی تیروکمان برای شرکت در مرحله سوم کاپ آسیا را هفته اول تیرماه در کرج عنوان کرد.