رئیس فدراسیون تیر و کمان با بیان اینکه تیم تیراندازی با کمان استان البرز رتبه سوم کشور را کسب کرده است،گفت:۱۳ تیرانداز با کمان به رقابت‌های آسیایی جاکارتا اعزام می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، غلامرضا شعبانی بهار در بازدید از تمرینات تیم ملی تیر و کمان ایران که در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار می‌شود، اظهار داشت: استان البرز به عنوان قطب اصلی تیر و کمان کشور در حال مطرح شدن است.
رئیس فدراسیون تیر و کمان با اعلام این خبر که تیراندازی با کمان استان البرز رتبه سوم کشور را کسب کرده است، افزود: هدف گذاری اصلی فدراسیون تیر و کمان رقابت‌های آسیایی جاکارتا اندونزی است.
وی با بیان اینکه اولویت بعدی تیراندازی با کمان ایران المپیک جوانان است، ادامه داد: اردوی تیراندازی با کمان کامپوند و ریکرو بزرگسالان، نوجوانان و جوانان ایران به صورت مشترک در مجموعه ورزشی انقلاب کرج برگزار می‌شود.
شعبانی بهار با اشاره به اینکه 8 تیرانداز جوان در دو رشته برای باری‌های المپیک جوانان به اردوی تیم ملی دعوت شدند، تصریح کرد: اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان ایران به مدت 10 روز در ورزشگاه انقلاب کرج ادامه دارد.
وی با بیان اینکه رقابت‌های آسیایی جاکارتا اندونزی برای تیم ملی تیر و کمان ایران بسیار حائز اهمیت است، اشاره کرد: 13 تیرانداز با کمان ایرانی در این رقابت‌ها شرکت خواهند کرد.