در حاشیه برگزاری اردوی تیم‌ ‌ملی تیروکمان در مجموعه ورزشی استان البرز مابقی پاداش زهرا نعمتی و کسانی که در مسابقات گذشته موفق به کسب مدال شده بودند، توسط شعبانی بهار اهدا شد و مورد تجلیل قرار گرفتند.

غلامرضا شعبانی بهار در گفت‌وگو با ایسنا، در حاشیه برگزاری اردوی تیم‌ ‌ملی تیروکمان، اظهار کرد: در جهت ایجاد حفظ آرامش و وفاق ملی و همچنین صمیمیت هر چه‌ بیشتر بین ورزشکاران، سعی کردیم در مورد تمام کسانی که در رقابت‌های گذشته موفق به کسب سهمیه و یا مدال شده بودند و پاداش آنها تا به امروز پرداخت نشده بود، بخشی از پاداش آنها را در حد توان پرداخت کنیم تا تیم ملی با روحیه خوبی به مرحله سوم کاپ آسیا و همچنین بازی‌های آسیایی جاکارتا اعزام شود. این یکی از سیاست‌های اصلی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون تیروکمان بود که امیدوارم در ادامه‌ مسیر عملکرد موفقی را در مسابقات کاپ آسیا، جام جهانی آلمان و همچنین بازی‌های آسیایی جاکارتا داشته باشیم.
وی ادامه‌ داد: به منظور ارتقای روحیه ورزشکاران و تجلیل از زحمات آنها امروز (سه‌شنبه) بخشی از 50 میلیون تومان باقی‌ مانده از پاداش زهرا نعمتی که در بازی‌های المپیک موفق به کسب سهمیه المپیک شده بود پرداخت شد و همچنین مبلغ پنج میلیون تومان به دو نفر از کماندارانی که موفق به کسب سهمیه المپیک آرژانتین شده بودند، امروز به این دو کماندار اهدا شد. همچنین به سایر کمانداران حاضر در اردو نیز پاداش نقدی ‌اهدا خواهیم کرد تا بتوانیم تیم قدرتمند و با روحیه خوبی در اواسط تیر ماه راهی مرحله سوم کاپ آسیا کنیم.
رییس فدراسیون تیروکمان در پایان صحبت‌های خود، خاطر نشان کرد: من احساس می‌کنم با وفاق ملی که بین ورزشکاران و مربیان تیم‌ ‌ملی وجود دارد ما در مرحله سوم کاپ آسیا عملکرد بهتری نسبت به جام جهانی ترکیه خواهیم داشت و بعد از آن نیز تلاش خواهیم کرد حضور موفقی را در بازی‌های آسیایی جاکارتا داشته باشیم.