ورزشکاران حاضر در اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان در خصوص مشکلات و نگرانی‌های خود با معاون وزیر ورزش صحبت کردند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، روز سه‌شنبه محمدرضا داورزنی معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش از اردوی تیراندازی با کمان بازدید کرد. وی در این بازدید گفت‌وگویی نیز با کمانداران حاضر در اردو داشت که این کمانداران دغدغه‌های خود را برای حضور در بازی‌های آسیایی اندونزی با معاون وزیر ورزش در میان گذاشتند.
"تیر" یکی از معضلات کمانداران بود. با توجه به گران شدن ارزش در کشورمان، ورزشکاران نگرانی و دغدغه خرید تجهیزات تیراندازی با کمان را داشتند که معاون وزیر ورزش قول داد تا این مشکل حداقل تا بازی‌های آسیایی حل شود.
صحبت درباره خوابگاه نیز از دیگر مسائل مطرح شده بود که داورزنی اعلام کرد وزارت ورزش در تلاش است در استادیوم آزادی مسئله خوابگاه را برای ورزشکاران حل کند.
به گزارش فارس، ملی‌پوشان تیراندازی با کمان در حال حاضر در اردوی آمادگی به سر می‌برند تا قبل از شروع بازی‌های آسیایی در مسابقات جهانی و کاپ آسیایی شرکت کنند.
کادر فنی تیراندازی با کمان در خصوص نفرات اعزامی به بازی‌های آسیایی در ریکرو بانوان (زهرا نعمتی)، کامپوند مردان و ریکرو مردان به قطعیت رسیده اما در خصوص کامپوند بانوان در خصوص یک ورزشکار بحث‌هایی وجود دارد.
با توجه به اینکه قرار است فدراسیون‌ها تا پایان هفته اسامی نهایی خود را به کمیته ملی المپیک اعلام کنند، اسامی کمانداران اعزامی به بازی‌های آسیایی نیز احتمالا پنجشنبه یا جمعه مشخص خواهد شد.