در ادامه رقابتهای تیروکمان مرحله سوم کاپ آسیا که در چین تایپه در حال برگزاری است، کمانداران ریکرو و کامپوند زنان و مردان با شکست برابر حریفان خود از دور رقابتهای انفرادی کاپ آسیا حذف شدند و تنها اسماعیل عبادی به مدال نقره رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، در ادامه رقابتهای تیروکمان مرحله سوم کاپ آسیا در چین تایپه و در بخش انفرادی ریکرو و کامپوند زنان و مردان، اسماعیل عبادی نقره گرفت اما سایر کمانداران ایران با شکست برابر حریفان آسیایی خود از دور رقابتهای انفرادی کاپ آسیا حذف شدند.
در مرحله یک شانزدهم این رقابتها، اسماعیل عبادی کماندار کامپوند ایران در مرحله یک شانزدهم ویتنام را با نتیجه ۱۴۷ بر ۱۴۳ ویتنام را شکست داد، در مرحله یک هشتم با نتیجه ۱۴۷ بر ۱۴۶ بر هند غلبه کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. عبادی در این مرحله برابر کماندار هنگ‌کنگ به میدان رفت و با نتیجه ۱۴۳ بر ۱۴۵ این کماندار را شکست داد و راهی فینال شد. عبادی برای کسب مدال طلای کاپ آسیا در مرحله فینال برابر نماینده کره با نتیجه ۱۴۹ بر ۱۴۴ شکست خورد و به مدال نقره کاپ آسیا رسید.
در بخش ریکرو انفرادی مردان، میلاد وزیری ۶ بر صفر کماندار عربستان را شکست داد، اما در یک هشتم با نتیجه ۶ بر صفر دیدار را به کماندار ژاپن واگذار کرد. صادق اشرفی نیز در مرحله یک شانزدهم رقابتهای حذفی ۶ بر صفر تایلند را برد، اما در مرحله یک هشتم با نتیجه ۷ بر ۳ بازی را به کماندار کره واگذار کرد. عرفان ارژنگی‌پور دیگر نماینده ریکرو مردان در مرحله یک شانزدهم با نتیجه ۶ بر ۴ تایلند را شکست داد و در مرحله یک هشتم با نتیجه ۷ بر ۳ برابر نماینده کره دیدار را واگذار کرد.
در بخش ریکرو انفرادی زنان و در مرحله یک شانزدهم این رقابتها، شیوا شجاعی مهر با نتیجه ۶ بر صفر در برابر نماینده هند شکست خورد، پارمیدا قاسمی با نتیجه ۶ بر صفر دیدار را به ژاپن واگذار کرد، مهسا بدخشان و رویا نوریان با نتیجه ۶ بر صفر در برابر نمایندگان چین تایپه از دور رقابتهای انفرادی کاپ آسیا حذف شدند.
در بخش کامپوند انفرادی بانوان نیز و در مرحله یک شانزدهم راحله فارسی با نتیجه ۱۴۲ بر ۱۴۲ کماندار تایوان را شکست داد، اما در مرحله یک هشتم با نتیجه ۱۳۹ بر ۱۴۲ دیدار را به نماینده تایلند واگذار کرد. پریسا براتچی دیگر نماینده کامپوند زنان با نتیجه ۱۴۰ بر ۱۳۸ هنگ‌کنگ را شکست داد و در مرحله یک شانزدهم با نتیجه ۱۴۳ بر ۱۴۱ برابر مینو عابدی رقابت را واگذار کرد و از دور رقابتها حذف شد.
مینو عابدی نیز در مرحله یک هشتم از رقابتهای حذفی انفرادی با نتیجه ۱۳۷ بر ۱۲۷ کماندار سنگاپور را شکست داد و در مرحله یک چهارم با نتیجه ۱۴۴ بر ۱۴۴ با کره مساوی کرد، اما در تیر طلایی دیدار را به این کماندار واگذار کرد.
فرشته قربانی نیز در مرحله یک شانزدهم رقابتهای حذفی انفرادی کاپ آسیا با نتیجه ۱۳۵ بر ۱۳۷ دیدار را به نماینده تایوان واگذار کرد و از دور رقابتهای انفرادی حذف شد.
در بخش کامپوند انفرادی مردان نیز مجید قیدی در مرحله یک شانزدهم با نتیجه ۱۴۴ بر ۱۴۰ مغلوب کماندار هنگ کنگ شد، نیما محبوبی با نتیجه ۱۴۵ بر ۱۴۶ دیدار را به کماندار هند واگذار کرد، امیر کاظم پور در مرحله یک شانزدهم با نتیجه ۱۴۲ بر ۱۳۵ نماینده چین تایپه را شکست داد و در مرحله یک هشتم رقابتهای انفرادی کاپ آسیا با نتیجه ۱۴۴ بر ۱۴۶ در برابر کماندار هنگ‌کنگ شکست خورد و از دور رقابتها حذف شد.
تیم ایران در این رقابتها با کسب ۲ مدال نقره در بخش تیمی کامپوند زنان و مردان، مدال برنز در میکس کامپوند و یک مدال نقره انفرادی توسط اسماعیل عبادی به کار خود در مرحله سوم کاپ آسیا پایان داد.