کمانداران ایران در مسابقات جهانی آلمان امروز به مصاف حریفان می روند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، در مسابقات جام جهانی تیراندازی با کمان مرحله چهارم که در برلین آلمان در حال برگزاری است، زهرا نعمتی در رشته ریکرو انفرادی که از بین 64 نفر رتبه 45 را بدست آورد و باید امروز در مرحله یک چهل و هشتم نهایی حذفی به مصاف حریفی از کشور قزاقستان برود.
در رشته کامپوند انفرادی و در مرحله یک چهل و هشتم نهایی حذفی مجید قیدی، امیر کاظم پور و اسماعیل عبادی به ترتیب باید به مصاف ورزشکارانی از سه کشور هند، آلمان و لوکزامبورگ بروند. نیما محبوبی دیگر کماندار کشورمان در این مرحله استراحت دارد و در دور بعد باید با برنده بازی کرواسی و چین تایپه رقابت کند. تمامی بانوان کماندار ایران در این رشته در مرحله یک چهل و هشتم استراحت دارند.
در مرحله یک بیست و چهارم حذفی کامپوند انفرادی بانوان، گیسا بایبوردی، فرشته قربانی، پریسا براتچی و راحله فارسی به ترتیب مقابل کماندارانی از کشور های ایتالیا، هند، آلمان و هلند قرا می گیرند.
فردا پنجشنبه نیز در رقابتهای تیمی تیم های کامپوند ایران به مصاف حریفان می رود. بنا بر اعلام فدراسیون جهانی در مرحله یک هشتم نهایی حذفی، تیم کامپوند مردان ایران متشکل از اسماعیل عبادی، مجید قیدی و نیما محبوبی مقابل تیم هلند قرار می گیرد و همچنین تیم بانوان این رشته در این مرحله با ترکیب پریسا براتچی، فرشته قربانی و راحله فارسی به مصاف تیم قزاقستان می رود. در همین روز در مرحله یک دوازدهم نهایی تیم میکس ایران متشکل از نیما محبوبی و فرشته قربانی مقابل تیم سوئد صف آرایی می کند.