مسعود سلطانی وزیر ورزش به همراه صالحی امیری و شاهرخ شهنازی با حضور در سایت تیراندازی با کمان از تمرین‌های کمانداران اعزامی به بازی‌های آسیایی جاکارتا بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، با حضور در سایت تیراندازی با کمان ورزشگاه آزادی تهران به همراه دکتر سید رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک و شاهرخ شهنازی دبیرکل، تعدادی از مدیران کل ستادی و استانی و همچنین دکتر غلامرضا شعبانی بهار، رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان از اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان بازدید و از نزدیک در جریان تمرینات این تیم قرار گرفت.
در ابتدا رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان گزارشی از اقدامات انجام شده در این فدراسیون ارائه کرد و بعد از آن، چند تن از کمانداران تیم ملی ضمن تشکر و قدردانی از مسوولین وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون، مسائل و مشکلات را مطرح کردند.
وزیر ورزش و جوانان نیز طی سخنانی اظهار داشت:
از دست اندرکاران فدراسیون تیر اندازی با کمان و قهرمانان این رشته که با عزم و اراده ای قوی در استمرار موفقیت های سال های اخیر برای افتخار آفرینی تلاش می کنند قدردانی می کنم.
وی ادامه داد: خیلی دور از ذهن نیست که تیم ملی ما در این رشته با پتانسیلی که موجود است و ریشه در تاریخ و هویت ایران دارد و در آموزه های دینی ما هم قرار گرفته ، بتواند در المپیک های آینده نتایج خوبی بگیرد.
دکتر سلطانی فر افزود: اگر در کامپوند انفرادی به دلیل حذف این رشته در بازی های آسیایی نماینده ای نداریم اما امیدواریم که در بخش تیمی، روی سکو برویم و مدال خوشرنگی بگیریم.
وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه امسال با همدلی و همگرایی همراه با کمیته ملی المپیک کار برنامه ریزی و ساماندهی کاروان را به خوبی صورت داده ایم، افزود: امیدوارم در ریکرو هم با تلاش بیشتر، ورزشکاران ما سهمیه المپیک به دست آورند و ان شاءالله قهرمانان خوب و آینده داری را با برنامه ریزی های گسترده در این رشته پرورش دهیم.
وی ادامه داد: آنچه مسلم است فدراسیون باید برای پیشرفت ریکرو که رشته المپیکی است برنامه ریزی داشته باشد و به امید خدا در این رشته هم، درخشش ورزشکاران و رضایت و نشاط مردم رقم خواهد خورد.
این بازدید در آستانه بازی‌های آسیایی جاکارتا و وزیر ورزش به همراه صالحی امیری با حضور در سایت تیراندازی با کمان در جریان مسائل و مشکلات کمانداران قرار گرفت و قول حمایت از کمانداران در آستانه اعزام به بازی‌های آسیایی جاکارتا داد. در پایان این مراسم به کمانداران حاضر در این اردو، الواح و جوایزی توسط وزیر ورزش و جوانان، رئیس کمیته ملی المپیک و دیگر مسوولین ورزش کشور اهدا شد.