دارنده مدال طلای انفرادی اینچئون گفت: با توجه به تامین تجهیزات و شارژ مالی که از سوی فدراسیون شدیم، تلاش خواهیم کرد در بخش تیمی و میکس بهترین عملکرد را در جاکارتا داشته باشیم.

اسماعیل عبادی در گفت‌وگو با ایسنا، در ارزیابی از وضعیت خود برای شرکت در بازیهای آسیایی جاکارتا اظهار کرد: با توجه به تدارکات خوبی که در جام جهانی ترکیه، چین تایپه و جام جهانی آلمان داشتیم و اردوهای منظم و پی‌در پی که تا به امروز پشت سر گذاشتیم، از شرایط آمادگی خوبی برخوردارم و امیدوارم با انسجام و هماهنگی خوبی که بین کمانداران کامپوند ایجاد شده در بخش تیمی و میکس بتوانیم به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.

وی یکی از مشکلات اصلی تیم کامپوند را کمبود تجهیزات و تیر و سرتیر عنوان کرد و گفت: خوشبختانه برای بازیهای آسیایی جاکارتا این مشکل مرتفع شد و با حمایت وزارت ورزش و جوانان بسته تیر و سرتیری که از آلمان خریداری شده بود به موقع در اختیار کمانداران گذاشته شد. البته امیدوارم این حمایت‌ها بعد از بازیهای آسیایی نیز تداوم داشته باشد. زیرا در حال حاضر یک بسته تیر و سرتیر مبلغ آن پنج میلیون تا هفت میلیون و پانصد هزار تومان است که قبلا یک سوم این قیمت بود. همچنین چون اکثر تجهیزات باید از آمریکا خریداری شود و با تحریم مواجه هستیم، مجبوریم از طریق واسطه اقدام به خرید تجهیزات کنیم که این مساله نیز هزینه بالایی را متوجه کماندار می‌کند. به هر صورت این مشکلات سبب شده تا از بسیاری تیرها بیش از یکسال استفاده کنیم و این امر تاثیر نامطلوبی روی عملکرد کمانداران می‌گذارد.

دارنده مدال طلای اپنچئون ادامه داد: با توجه به مسابقات تدارکاتی و اردوهای خوبی که داشتیم و با تامین تجهیزات و شارژ مالی که از سوی فدراسیون شدیم، از نظر روانی و رکوردی در سطح مطلوبی قرار داریم و تلاشمان بر این است که بتوانیم در جاکارتا نیز همانند اینچئون عملکرد موفقی داشته باشیم.

وی در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا تصور می‌کنید در جاکارتا نیز همانند اینچئون در بخش تیمی و میکس روی سکو قرار بگیرید، افزود: با عملکرد خوبی که از نظر رکوردی تک تک کمانداران کامپوند دارند و با هماهنگی و انسجامی که بین کمانداران وجود دارد، امید زیادی به کسب مدال در هر دو بخش تیمی و میکس داریم

.