عضو تیم ملی کامپوند زنان اعزامی به بازیهای آسیایی جاکارتا گفت: با ناکامی‌هایی که سال گذشته در کامپوند زنان داشتم، امسال سعی خواهم در بازیهای آسیایی در بخش تیمی و میکس بهترین عملکرد را داشته باشم.

پریسا براتچی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: سال گذشته با وجود آمادگی بالایی که داشتم و هدفم مطرح کردن خود در کامپوند بانوان بود، به دلیل آسیب‌دیدگی مچ دست راستم در ابتدا جام جهانی آلمان، فینال فینالیستها که در ایتالیا برگزار شد و سپس مسابقات جهانی مکزیک را از دست دادم و کارنامه موفقی نداشتم.

وی گفت: امسال با هدف‌گذاری که داشتم از ابتدای سال تمرینات منظم و خوبی را سپری کردم و با حضور در جام جهانی ترکیه، مرحله سوم کاپ آسیا و جام جهانی آلمان از شرایط روانی و آمادگی مطلوبی برخوردارم و هدفم بر این است تا زمان اعزام به بازیهای آسیایی جاکارتا ضمن ارتقای رکورد خود به اوج آمادگی برسم تا بهترین عملکرد را در بخش تیمی و میکس کامپوند داشته باشم.

براتچی ادامه داد: در حال حاضر میانگین رکوردم 340 تا 350 است و اگر بتوانم همین میانگین را تا بازیهای آسیایی حفظ کنم و در مرحله مقدماتی بازیها بیشترین امتیاز را کسب کنم، در جدول رده‌بندی تیمی و میکس ضمن رقابت با حریفان سطح پایین آسیا، شرایط راحت‌تری برای کسب مدال خواهیم داشت.

عضو تیم ملی کامپوند زنان خاطرنشان کرد: سطح بازیهای آسیایی به دلیل حضور بهترین کمانداران دنیا در حد یک تورنمنت جهانی است و کسب مدال به راحتی امکانپذیر نیست اما با تمریناتی که در این مدت سپری کردیم و با انسجام و هماهنگی که بین کمانداران کامپوند وجود دارد، تنها برای کسب مدال در بازیها حضور پیدا خواهیم کرد.

وی در پایان در پاسخ به این پرسش که بعد از حمایت وزارت ورزش برای خرید تیر و سرتیر برای شرکت در بازیهای آسیایی جاکارتا، آیا باز هم مشکل تجهیزات دارید یا خیر؟ افزود: با حمایت وزارت ورزش و فدراسیون در شرایط کنونی دیگر مشکل تجهیزاتی از نظر تیر، سرتیر و کمان نداریم. تمام کمانداران نیز مصمم هستند تا به این حمایت‌ها پاسخ مثبت بدهند و با آمادگی خوبی راهی جاکارتا شوند.