عضو تیم ملی کامپوند مردان اعزامی به بازی‌های آسیایی جاکارتا گفت: با تمرینات خوبی که پشت سر گذاشتیم، تلاش‌مان کسب مدال تیمی کامپوند در بازی‌های آسیایی است.

مجید قیدی در گفت‌وگو با ایسنا در ارزیابی از وضعیت خود برای شرکت در بازی‌های آسیایی جاکارتا اظهار کرد: با اردوهای پی‌درپی که از ابتدای سال تا الان داشتیم و همچنین سه اعزام برون مرزی به مسابقه‌های جام جهانی ترکیه، آلمان و چین تایپه سبب شد تا رکوردم نسبت به قبل افزایش پیدا کند. یقین دارم با اتحاد و همدلی که بین کمانداران کامپوند وجود دارد در بخش تیمی شانس زیادی برای کسب مدال داریم.
وی گفت: در این دوره از بازی‌ها کره یکی از سخت‌ترین حریفان ما برای کسب مدال است. به همین خاطر در جریان تمرین‌ها سعی کردیم بیشترین تمرکز خود را روی شکست این تیم معطوف کنیم تا ابتدا به فینال راه پیدا کنیم و سپس خود را به مدال نزدیک کنیم.
قیدی اضافه کرد: اگر در این دوره از بازی‌های آسیایی امکان شرکت در بخش انفرادی داشتیم بدون شک می‌توانستیم به مدال انفرادی دست پیدا کنیم، اما چون تنها امکان حضور در بخش میکس و تیمی داریم تمام تمرکز خود را بر روی رقابت‌های تیمی و میکس گذاشتیم تا بتوانیم بهترین نتایج ممکن را در این دوره از بازی‌های آسیایی ابتدا در بخش تیمی و سپس میکس کسب کنیم.
عضو تیم ملی کامپوند مردان در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا مشکل تجهیزات و امکانات برای شرکت در بازی‌های آسیایی دارید یا خیر؟ تصریح کرد: خوشبختانه با حمایت وزارت ورزش و فدراسیون تیروکمان مشکل تجهیزاتی که از نظر تیر و سرتیر داشتیم مرتفع شد و همه کمانداران یکدل هستند تا به نتایجی بهتر از دوره قبل دست پیدا کنند.