امید نجاری سرپرست تیم‌ ‌ملی تیروکمان در روز مسابقات مقدماتی ریکرو انفرادی گفت: بچه‌های ما با اردوهایی که داشتند و مسابقاتی که در پنج ماه اخیر اعزام شدند، به آمادگی خیلی خوبی رسیدند و با آمادگی کامل در این مسابقات حضور پیدا کردند.

به گزارش خبرنگار ایسنا از جاکارتا، امید نجاری در حاشیه مسابقات تیروکمان بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸، اظهار کرد: نمی‌شود در مسابقه چیزی را پیش‌بینی‌ کرد. اگر تیری به بیرون برود و به هدف نخورد کلا امتیاز عوض می‌شود.
او ادامه داد: با توجه به آمادگی بچه‌ها و انگیزه‌ و هدفی که برای کسب مدال دارند، پیش‌بینی ما این است که بهترین نتیجه‌ را کسب کنند. زهرا نعمتی هم تلاش زیادی داشت و خیلی با انگیزه به این مسابقات آمده و هدفش کسب موفقیت است‌.
نجاری در خصوص حذف رقابت‌های انفرادی کامپوند در بازی‌های آسیایی که در دوره قبل مسابقات اسماعیل عبادی موفق به کسب مدال طلا شده بود، گفت‌: آقای عبادی ۳۳، ۳۴ مدال انفرادی دارد و جزو بهترین‌های کامپوند است اما متاسفانه امسال مسابقات انفرادی کامپوند حذف شده و بچه‌ها تنها در بخش تیمی و میکس تیم رقابت می‌کنند. امیدوارم بتوانیم در این دو بخش بهترین نتیجه‌ را بگیریم.