رئیس فدراسیون تیر و کمان گفت: مهمتریت مسئله برای ما در ریکرو این است که در بخش میکس در رده ‌ای اول تا سوم قرار بگیریم و سهمیه المپیک ۲۰۲۰ را دریافت کنیم.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از اندونزی، غلامرضا شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیروکمان امروز برای مشاهده رقابت‌های کمانداران کامپوند در سایت تیراندازی GBK حضور پیدا کرد. او با توجه به رنکین‌گهای کسب شده ریکروی‌ها برای تعیین خط کمانداران و شناخت حریفان در مرحله حذفی می‌گوید: امتیازهای کسب شده متفاوت‌تر از دوره گذشته نبود، ما شخصا باید بهتر از این باشیم. به هرحال آنها برای تعیین موقعیت در جدول رقابت کردند و در شرایط بدی هم نیستند. امیدوارم برای اولین بار بتوانند در ریکرو جایگاهی مناسب را کسب کنند. مهمتریت مسئله برای ما در ریکرو این است تا در بخش میکس در رده ‌ای اول تا سوم قرار بگیریم و سهمیه المپیک 2020 را دریافت کنیم.

او همچنین بعد از قرار گرفتن زهرا نعمتی در جایگاه سی و دوم و صعود به مرحله حذفی تاکید می‌کند: کار نعمتی سخت است ولی من خودم احساسم این بوده که او اعتماد به نفس خوبی دارد که در این میادین شرکت کرده است. نعمتی برای خودش برندی است و هر کسی حاضر نیست در این آزمون‌های بزرگ قرار بگیرد ولی او چنین کرد چرا که بسیار ریسک پذیر است.هدفش در مجموع ستودنی است.
رئیس فدراسیون تیروکمان در ادامه خاطرنشان کرد: میزبانی اندونزی‌ها در چنین شرایط سخت اقتصادی خوب بوده است. وقتی بتوانید در چنین سطح بالایی میزبانی را بر عهده بگیرید کار بزرگی کرده‌اید، آن هم در جامعه‌ای که اختلاف طبقاتی‌اش بسیار بالاست. اندونزیایی‌ها کیفیت رسیدگی بسیار خوبی دارند و بخش نیروهای امنیتی آنها هم خوب کار می‌کنند.