مسابقات رنکینگ کشوری نونهالان، نوجوانان و جوانان داخل سالن رشته های ریکرو و کامپوند در سالن شهدای گمنام شهرکرد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، مسابقات رنکینگ کشوری نونهالان، نوجوانان و جوانان داخل سالن با حضور 300 کماندار در دو بخش دختران و پسران و در رسته های ریکرو و کامپوند و به میزبانی هیئت استان چهار محال و بختیاری برگزار شد.
در این مسابقات کماندارانی از استانهای آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، تهران، چهار محال و بختیاری، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خوزستان، زنجان، فارس، قزوین، کرمان، گلستان، گیلان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان، یزد، اصفهان و البرز و همچنین کیش حضور داشتند.
نفرات برتر این مسابقات در بخشهای مختلف به شرح زیر است:
مسابقات ریکرو پسران:
* رده سنی نونهالان
مهرشاد اسلامی نیا از تهران_مدال طلا
متین محمدیان از تهران_ ندال نقره
علیرضا شاکر از یزد_مدال برنز
* رده سنی نوجوانان
امیر یزدانی از اصفهان_مدال طلا
مرتضی محمدی راد از گلستان_مدال نقره
ابوالفضل سوسرایی از گلستان_مدال برنز
* رده سنی جوانان
رضا طهماسبی از چهارمحال و بختیاری_مدال طلا
احمد رضا نادری از چهارمحال و بختیاری_مدال نقره
بردیا غفارزاده از تهران_مدال برنز
مسابقات ریکرو دختران:
* رده سنی جوانان
نیلوفر علیپور از البرز_مدال طلا
پریسا روحانیان از تهران_ ندال نقره
مبینا فلاح از یزد_مدال برنز
* رده سنی نوجوانان
نازنین زهرا جمال زاده از تهران_مدال طلا
زهرا شیخی از اصفهان_مدال نقره
نگار رجبی از تهران_مدال برنز
* رده سنی نونهال
ریحانه علی محمدی از چهارمحال و بختیاری_مدال طلا
هلیا خان محمدی از تهران_مدال نقره
کیانا حاجبیان از تهران_مدال برنز
مسابقات کامپوند پسران:
* رده سنی نونهال
علی خانقلی از تهران مدال طلا
علیرضا زارع علی بیک از یزد مدال نقره
محمد حسین صنما از اصفهان مدال برنز
* رده سنی نوجوان
علی رحمتی از تهران مدال طلا
علی سعیدی از یزد مدال نقره
امیر محمد قربان زاده از مازندران مدال برنز
* رده سنی جوان
فردین کلانتری از زنجان مدال طلا
امیر محمد جلیلی از زنجان مدال نقره
دانیال حیدرزاده از چهارمحال و بختیاری مدال برنز
مسابقات کامپوند دختران:
* رده سنی نونهال
سانیا صالحی از تهران مدال طلا
آوا رفیعی از تهران مدال نقره
یاسمن ارجمندی از مرکزی مدال برنز
* رده سنی نوجوان
سیده مهسا معمارزاده از خراسان رضوی مدال طلا
ساغر حلوایی از زنجان مدال نقره
آنیتا امیری از مرکزی مدال برنز
* رده سنی جوان
بهاره رضایی از مرکزی مدال طلا
فاطمه عزیزی از زنجان مدال نقره
مینا جلیلی از خراسان رضوی مدال برنز