مجید میررحیمی، سرمربی تیم ریکرو گفت: هیچ کس در این لحظه عنوان ملی‌پوش را ندارد و بدون استثنا همه باید در مسابقه انتخابی حاضر شوند.

مجید میررحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص تمرینات کمانداران اعزامی به المپیک جوانان در بوینس‌آیرس آرژانتین اظهار داشت: سوگند رحمانی و رضا شبانی طبق برنامه‌های قبلی و زیر نظر زهرا شعبانی تمرین می‌کنند. این‌کمانداران 10 روز دیگر اعزام می‌شوند. من برنامه تمرینی آنها را دیدم و در این فرصت امکان تغییر در این تمرینات وجود نداشت و تصمیم‌گرفتیم طبق روال گذشته تمرین کنند و بعد از بازگشت برنامه جامعی را برای آنها تدارک می‌بینیم. من برای المپیک جوانان قبول نکردم که در کار دخالت کنم چون بچه‌ها با یک سیستم دیگر تمرین کردند و حضور من قطعاً نمی‌تواند در عملکرد بچه‌ها تأثیر داشته باشد.
مجید میررحیمی در خصوص اردوی آمادگی تیم ملی یادآور شد: قرار شد در ریکرو و کامپوند در 27 و 28 مهرماه مسابقه انتخابی برگزار و از بین نفرات اول تیم ملی انتخاب شود. در اولین مرحله اردو نفرات اصلی تعیین می‌شوند.
سرمربی تیم ریکرو در پاسخ به این سؤال که آیا ملی‌پوشان مانند گذشته برای حضور در انتخابی مستثنی هستند، گفت: از زمانی که به تیم ملی آمدم، تیم ملی نداریم و با تصمیم کمیته فنی کلاً اعضای تیم ملی از انتخابی وارد اردو می‌شوند، در واقع باید بگویم هیچ کس در این لحظه عنوان ملی‌پوش را ندارد و بدون استثنا همه باید در مسابقه انتخابی حاضر شوند.
وی در خصوص حدنصاب ورودی مسابقات انتخابی گفت: درخواست کردم رکورد ورودی 10 نمره پایین‌تر باشد تا تعداد نفرات ورودی به اردو بیشتر باشد و بچه‌ها با انگیزه بیشتری شرکت کنند و به رسیدن به تیم ملی امیدوار باشند. همچنین کمیته فنی به سرمربی این اختیار را داده که از بین افرادی هم که چند نمره پایین‌تر از حد نصاب زدند هم گزینش کند.
مجید میررحیمی تأکید کرد: از شعبانی‌بهار تشکر می‌کنم چرا که با همه درخواست‌های ما موافقت کردند و از ما حمایت می‌کنند.
سرمربی تیم ریکرو در خصوص انتخاب دستیارانش گفت: در حال حاضر درخواست دادم زهرا شعبانی به‌دلیل عملکرد قابل قبولش به‌عنوان سرمربی نوجوانان و جوانان ابقا شود اما هنوز در مورد مربیان بزرگسالان به جمع‌بندی نرسیدم و تمام گزینه‌ها را بررسی می‌کنم و امیدوارم بهترین گزینه را برای پیشرفت ریکرو انتخاب کنم.