دارنده مدال برنز تیمی بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا تاکید کرد: نصایح رهبر معظم انقلاب را سرلوحه راه زندگی حرفه ای و شخصی مان قرار خواهیم داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، نیما محبوبی ملی پوش البرزی تیراندازی باکمان و دارنده مدال برنز تیمی بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا پس از دیدار با رهبر معظم انقلاب در گفتگویی اظهار کرد: پس از درخشش کاروان اعزامی کشورمان در بازیهای آسیایی، این سعادت و افتخار را پیدا کردیم که دیدار صمیمانه ای با رهبر معظم انقلاب داشته باشیم.
وی افزود: توصیه های دلسوزانه و هوشمندانه مقام معظم رهبری قوت قلبی برای تمامی ورزشکاران است و ما نیز نصایح ایشان را سرلوحه راه زندگی حرفه ای و شخصی مان قرار می دهیم.
محبوبی به انگیزه بالای ورزشکاران پس از دیدار با رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: از عمق جان و دل سخنان و راهنمایی مقام معظم رهبری را شنیدیم و از این پس با روحیه و انگیزه بیشتری در میادین حاضر خواهیم شد.
دارنده مدال برنز تیمی بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا تصریح کرد: جامعه ورزش نیز همانند تمامی عرصه های مختلف کشور، به رهنمودهای راهگشای رهبر معظم انقلاب نیاز دارد.