رییس فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی با رییس فدراسیون تیراندازی با کمان در خصوص نحوه اعزام تیم دانشجویان به رقابتهای دانشجویان جهان دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ به منظور هماهنگی لازم در خصوص اعزام تیم ملی تیراندازی باکمان دانشجویان برای شرکت در رقابتهای سی امین یونیورسیاد دانشجویان جهان محمدرضا دهخدا رییس فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی با شعبانی بهار رییس فدراسیون تیراندازی با کمان به همراه بشیریان دبیر کل، کریمی مسئول کمیته فنی مسابقات و مرادی مدیر روابط عمومی فدراسیون دانشگاهی و نجار مدیر تیم های ملی فدراسیون تیراندازی با کمان دیدار و گفت و گو کردند.
در ابتدا دهخدا با تشکر از برگزاری این جلسه گفت : تیراندازی با کمان برای اولین بار از این دوره جزء رشته های ثابت یونیورسیاد شده است، به همین منظور قصد داریم با حمایت فدراسیون ، کمان داران دانشجو را هم به این رقابتها اعزام کنیم تا با شرکت دانشجویان در این رقابتها زمینه توجه بیشتر دانشجویان به آن فراهم شود.
در ادامه شعبانی بهار با تشکر از تصمیم فدراسیون دانشگاهی برای حضور تیم ملی تیراندازی با کمان دانشجویان برای شرکت در یونیورسیاد گفت : ما آمادگی خود را در حمایت از تیم دانشجویان اعلام می کنیم و امیدواریم با همکاری دو فدراسیون یک تیم منسجم به این رقابتها اعزام کنیم و نتایج خوبی بدست آوریم.
در این نشست در خصوص اردوهای آمادگی و تعداد نفرات اعزامی به یونیورسیاد تابستانی دانشجویان، کادر فنی بحث و تبادل نظر شد. همچنین مقرر گردید در مسابقات اوپن فدراسیون که آخر هفته برگزار میشود دانشجویان شرکت کننده شناسایی و آذر مسابقات انتخابی دانشجویان برگزار شود.
سی امین دوره يونيورسياد تابستانی دانشجويان جهان 12 تا 23 تیر در ایتالیا برگزار می شود.