غلامرضا شعبانی‌بهار، رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: یک جا به جایی مدیریتی داشتیم و پاکزاد به جای کیارستمی سرپرست دبیری فدراسیون شد، ما بنا به حذف نیروهای با تجربه نداریم و از وجود وی در بخش‌های مختلف استفاده می‌کنیم.

غلامرضا شعبانی‌بهار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص تغییرات در بدنه فدراسیون تیراندازی با کمان و انتخاب پاکزاد به عنوان سرپرست دبیری اظهار داشت: یک جا به جایی مدیریتی داشتیم و پاکزاد به جای کیارستمی سرپرست دبیری فدراسیون شد البته ما بنا به حذف نیروهای با تجربه نداریم و از وجود وی در بخش‌های مختلف استفاده می‌کنیم. این تغییر فرصتی ایجاد می‌کند تا خون جدیدی به مجموعه تزریق و از ظرفیت و پتانسیل دیگران استفاده کنیم. تغییرات ما در جهت مثبت و از بدیهی‌ترین امورات مدیریتی است. این تغییر به معنی عدم کار آرایی یا وجود اختلاف نیست و هدف ما این است که در جهت بهبود نتایج و برنامه‌ها کار کنیم.
وی در ادامه افزود: کیارستمی مشکلات جسمی دارد و نیازمند پیگیری و استراحت است.
رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان در ادامه در خصوص بودجه سال 98 و رایزنی با وزارت برای افزایش آن، یادآور شد: ما هنوز صحبتی در این خصوص با وزارت ورزش نداشته‌ایم. فعلا بخش عمده تمرکز ما روی بحث خوابگاه‌ها و فضای ورزشی گذاشتیم تا منابع را جذب و فرایند ساخت و ساز را آغاز کنیم. بخش دیگری از برنامه ما مربوط به اردوهاست.
وی تاکید کرد: یک گروه از کمانداران برای مسابقات داخل سالن آمریکا در بهمن ماه آماده می‌شوند و بعد از آن اسفند ماه مسابقات سنگاپور را پیش‌رو داریم و در حال آماده سازی بچه‌ها هستیم.
شعبانی‌بهار یادآور شد: برخی فدراسیون‌ها مانند ما سال 98 سال حساسی برای آنها است. ما فروردین ماه مسابقات تایلند و بعد مسابقات ترکیه و هلند را در پیش داریم. فعلا هیچ فدراسیونی برای بودجه با وزارت ورزش وارد مذاکره نشده و هر زمان لازم باشد ما هم کارمان را در این باره آغاز می‌کنیم.
وی در خصوص زمان آغاز احداث ساخت و سازها در مجموعه آزادی گفت: ما در آستانه رفتن به مرحله مناقصه هستیم. تا اینجا کار سختی را انجام دادیم و اگر وارد مناقصه شود عملا کار ساخت و ساز آغاز می‌شود. وزارت ورزش و شرکت توسعه هم تا حدودی حمایت می‌کنند.