6 داور بین المللی تیراندازی با کمان کشورمان برای قضاوت در سال 98 مسابقات جهانی دعوت شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان از 6 داور بین المللی تیراندازی با کمان ایران برای قضاوت در مسابقات جهانی دعوت کرده است.
اسامی داوران و مسابقات آنها به شرح زیر است:
حسین نصیری نژاد مسابقات مرحله چهارم جام جهانی آلمان (10 تا 16 تیرماه 98) قضاوت خواهد کرد و غزاله رسولی داور بین المللی کشورمان مسابقات قهرمانی جهان معلولین و سهمیه پارالمپیک ، هلند (13 تا 19 خردادماه) و قهرمانی جهان و سهمیه المپیک هلند (20 تا 26 خردادماه ) داوری قضاوت می کند.
داوود نعمتی نیا مسابقات قهرمانی جهانی معلولین و سهمیه پارالمپیک، هلند (13 تا 19 خرداد ماه) قضاوت خواهد کرد و نسرین قشقایی نیز مسابقات مرحله سوم جام جهانی – ترکیه – (30 اردیبهشت تا 5 خردادماه) قضاوت می کند و همچنین داور بین المللی جوانان ایران ، زهرا فهیم مسابقات قهرمانی جوانان جهان – اسپانیا (28 مرداد تا 3 شهریورماه) قضاوت خواهد کرد و همچنین شهرزاد الهیاری مرحله دوم جام جهانی چین (16 تا 22 اردیبهشت ماه) را قضاوت می کند.
شایان ذکر است، با توجه به افزایش تعداد داوران بین المللی در جهان و کاهش تعداد مسابقات جهانی، در هیچ زمانی انتصاب تعداد 6 داور از یک کشور انجام نگرفته که این انتصاب پیرو عملکرد خوب در مسابقات جهانی گذشته و همچنین قبولی امتحان تمدید اعتبار بین المللی با امتیاز بیش از 96/5 صورت گرفته است.