تفاهم‌نامه همکاری بین فدراسیون تیراندازی با کمان و سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در گوانگجو با هدف بهره‌گیری از ظرفیت‌های طرفین منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، تفاهم‌نامه همکاری بین فدراسیون تیراندازی با کمان و سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در گوانگجو با هدف بهره‌گیری از ظرفیت‌های طرفین منعقد شد.
این تفاهم نامه بین دکتر غلامرضا شعبانی بهار، رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان و دکتر خلیل شیرغلامی سرکنسول ایران در گوانگجو در محل این فدراسیون به امضا رسید.
دکتر شعبانی بهار با بیان اهمیت انعقاد این همکاری مشترک اظهار کرد: این تفاهم‌نامه همکاری باهدف برگزاری اردوهای مشترک در کمپ های تمرینی طرفین در کلیه رده های سنی، همکاری فدراسیون جهت استعدادیابی و نخبه گزینی از میان دانش آموزان باشگاه تیراندازی با کمان مدرسه جمهوری اسلامی ایران در گوانجو، برگزاری دوره های مربیگری و داوری و آموزشی مشترک جهت به روزرسانی دانش، معرفی تیم باشگاه تیراندازی با کمان مدرسه جمهوری اسلامی ایران به عنوان نماینده تیم ملی در برخی مسابقات به صلاحدید فدراسیون تیراندازی با کمان جمهوری اسلامی ایران و برگزاری مراسمات فرهنگی و همگانی مشترک در راستای افزایش مشارکت افراد در رشته تیراندازی با کمان منعقد شده است.
همچنین در پایان این دیدار طرفین از افزایش همکاری ها در آینده ای نزدیک خبر دادند.