کادر فنی تیم ملی تیراندازی با کمان اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم های ملی نوجوانان و جوانان را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، اردوی تیم های ملی تیراندازی با کمان در رشته های ریکرو  از 10 لغایت 16 فروردین ماه 98 در سایت تیراندازی با کمان آزادی برگزار می شود.
اسامی نفرات دعوت شده به اردو به شرح زیر است:

نفرات دعوت شده به اردوی دوم تیم ملی نوجوانان و جوانان ریکرو و کامپوند به شرح ذیل می باشد :

 

ریکرو نوجوانان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

رشته

1

نگار رجبی

تهران

ریکرو نوجوانان دختران

2

سوگند رحمانی

کیش

ریکرو نوجوانان دختران

3

زهرا کوشا

گیلان

ریکرو نوجوانان دختران

4

نازنین زهرا جمالزاده

تهران

ریکرو نوجوانان دختران

5

آنیتا رزمجو

تهران

ریکرو نوجوانان دختران

 

 

 

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

رشته

1

امیر یزدانی

اصفهان

ریکرو نوجوانان پسران

2

امین منصوری

آذربایجان شرقی

ریکرو نوجوانان پسران

3

ارشک فاضل

اصفهان

ریکرو نوجوانان پسران

4

ماهان جلالوند

تهران

ریکرو نوجوانان پسران

5

الیار فریدونی                  

کیش

ریکرو نوجوانان پسران

                                                                                       

 ریکرو جوانان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

رشته

1

نیلوفر علیپور

البرز

ریکرو جوانان دختران

2

مبینا فلاح

یزد

ریکرو جوانان دختران

3

شایلی قربانی

تهران

ریکرو جوانان دختران

4

ملیکا جودی

البرز

ریکرو جوانان دختران

 

 

 

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

رشته

1

رضا شبانی

یزد

ریکرو جوانان پسران

2

شروین اسد زاده

تهران

ریکرو جوانان پسران

3

محمد حسام مفتوح

چهار محال و بختیاری

ریکرو جوانان پسران

4

پرهام شبانکاره

کیش

ریکرو جوانان پسران

5

محمد مهدی بیرانوند

همدان

ریکرو جوانان پسران

 

 

کامپوند نوجوانان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

رشته

1

ستایش قربان علی

تهران

کامپوند نوجوانان دختران

2

سید الهام حسینی

بوشهر

کامپوند نوجوانان دختران

3

بیتا عاشق زاده اسکویی

آذربایجان شرقی

کامپوند نوجوانان دختران

 

 

 

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

رشته

1

آرمین پاکزاد

البرز

کامپوند نوجوانان پسران

2

پارسا زمانی نژاد

البرز

کامپوند نوجوانان پسران

3

امیر محمد قربان زاده

مازندران

کامپوند نوجوانان پسران

4

علی رحمتی

تهران

کامپوند نوجوانان پسران

 

 کامپوند جوانان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

رشته

1

بهاره رضایی

مرکزی

کامپوند جوانان دختران

2

گیسا بایبوردی

تهران

کامپوند جوانان دختران

3

فاطمه عزیزی

زنجان

کامپوند جوانان دختران

4

سوگند حداد

البرز

کامپوند جوانان دختران

 

 

 

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

رشته

1

دانیال حیدر زاده

چهار محال و بختیاری

کامپوند جوانان پسران

2

سید امیر حسین فاطمی

تهران

کامپوند جوانان پسران

3

محمد پارسا رحیمی

تهران

کامپوند جوانان پسران

4

فردین کلانتری

زنجان

کامپوند جوانان پسران

   

شایان ذکر است، این نفرات باید قبل از ساعت 8 صبح روز یکشنبه 11 فروردین ماه در سایت تیراندازی با کمان ورزشگاه آزادی تهران خود را به مربیان تیم ملی معرفی کنند. عدم حضور در اردو به منزله انصراف خواهد بود.