کلاس تخصصی کارگاهی مربیگری درجه ۲ در لرستان برگزار می شود و همچنین روسای جدید هیات تیراندازی با کمان شهرستان های خرم آباد و سلسله معرفی شدند.

*کلاس تخصصی کارگاهی مربیگری درجه ۲ در لرستان برگزار می شود

هیات تیراندازی با کمان استان لرستان در نظر دارد، یک دوره کلاس تخصصی کارگاهی مربیگری درجه ۲ ( ۲۵ امتیاز ) را در دو رشته ریکرو  و کامپوند  و در دو بخش آقایان و بانوان ، طی آذر ماه جاری در شهرستان خرم آباد برگزار نماید.

✅ این دوره با تدریس بهزاد پاکزاد مربی تیم ملی تیراندازی با کمان جمهوری  اسلامی ایران و در جهت رفع مشکلات پوزیشن کمانداران، تنظیم و تون آپ کمانهای کمانداران و شناخت علل برد و باخت کمانداران برگزار خواهد شد و در پایان به شرکت کنندگان، گواهی کارگاهی مربیگری درجه ۲ اعطا خواهد شد.

✅ یاد آور می شود، شهریه کلاس ، ۸۰ هزار تومان می باشد که شرکت کنندگان می توانند به شماره کارت ۶۰۳۷۶۹۷۴۱۷۲۸۱۸۹۳ به نام کبری قربانی واریز کرده و عکس قبض ارسالی را به شماره تلگرام ۰۹۱۶۷۱۹۳۳۹۱ ارسال نمایند.

✅  مکان برگزاری کلاس : شهرستان خرم آباد ، خیابان سوم قاضی آباد مرکز استعداد یابی و پیکر سنجی.

✅ ساعت شروع کلاس : ۸ صبح روز پنج شنبه ۳۰ آذر ماه جاری

پنج شنبه : ۳۰ آذر ماه ، کلاس تدریس کمان کامپوند

جمعه : ۱ دی ماه ، کلاس تدریس کمان ریکرو.

✅  شماره تماس جهت رزرو خوابگاه :

۰۹۱۶۳۶۱۲۵۴۱ آقای بهمنی .

((هزینه صبحانه و ناهار به عهده هیات می باشد.))

*روسای جدید هیات تیراندازی با کمان شهرستان های خرم آباد و سلسله معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی هیات تیراندازی با کمان استان لرستان ،در این جلسه عبدالله عزیز پور معاونت فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان لرستان،  با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب با اهدای انگشتر خود به کشتی گیر جوان کشورمان ، ارزش زیادی برای ورزش قائل شدند ، گفت : امیدواریم ما هم به سطح بالایی از ورزش دست یابیم و بتوانیم ورزشکاران ارزنده ای تحویل جامعه ورزش دهیم.

احمد رستمیان رییس هیات استان نیز در این جلسه گزارشی از عملکرد شش ماهه هیات ارائه کرد.

در پایان باقر حسنوند و صمد انصاری فرد به عنوان روسای جدید هیئات خرم آباد و سلسله معرفی شدند.

همچنین معصومه بیرانوند به عنوان مسئول کمیته فرهنگی و شهاب بهمنی به عنوان مسئول کمیته برگزاری مسابقات هیات استان معرفی شدند.