دکتر غلامرضا شعبانی بهار، رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان الواح سپاسی به روسای سابق هیئتهای تیراندازی با کمان استانهای آذربایجان شرقی، سمنان و سیستان و بلوچستان اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، دکتر غلامرضا شعبانی بهار، رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان طی احکام جداگانه ای جابر اسدی، سید سعید میر حسینی و امین عزیزی مقدم را به ترتیب به عنوان سرپرست هیئتهای تیراندازی با کمان استانهای آذربایجان شرقی، سمنان و سیستان و بلوچستان منصوب کرد.
دکتر شعبانی بهار با اهدای الواح سپاسی به صورت جداگانه به روسای سابق هیئتهای تیراندازی با کمان استانهای آذربایجان شرقی، سمنان و سیستان و بلوچستان که به ترتیب محمد علی اسفندی، حسین عرب و مهدی شیبانی فرد بودند از آنها تقدیر کرد.
در متن این الواح سپاس آمده است:
به پاس مساعی و تلاشهای ارزنده جنابعالی در هیئت تیراندازی با کمان استان مراتب تقدیر و تشکر صمیمانه خود را از عملکرد موثر جنابعالی در زمینه توسعه و گسترش رشته ورزشی تیراندازی با کمان آن استان اعلام نموده و سلامتی و توفیقات روزافزون شما را از درگاه خداوند منان خواستارم.
امید است در سایه ایزد متعال، در تمامی مراحل زندگیتان، به ویژه اعتلای ورزش تیراندازی با کمان در آن استان همواره موفق و موید باشید.