رییس فدراسیون تیروکمان پس از حذف میلاد وزیری از بازی‌های المپیک توکیو گفت: برای آماده‌سازی تیم‌های ملی جهت شرکت در بازی‌های المپیک توکیو امسال نزدیک به ۵ میلیارد تومان هزینه کردیم و انتظار نتیجه بهتری از وزیری داشتیم.

میلاد وزیری با ایستادن در جایگاه شصت و سوم مرحله مقدماتی به کارش پایان داد.

مراسم بدرقه میلاد وزیری و بهزاد پاکزاد جهت حضور در المپیک توکیو با حضور رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان امروز برگزار شد.

کماندار المپیکی کشورمان گفت: امیدوارم رکوردهای مسابقات سوئیس و پاریس و همچنین میانگین رکوردهای اردوها و تمرینات که ثبت کردم را بتوانم در المپیک تکرار کنم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، میلاد وزیری، کماندار المپیکی کشورمان درخصوص اردوی ترکیه اظهار داشت: اردوی ترکیه اردوی آمادگی خوبی برای حضور در توکیو بود و 12 روز طول کشید و در کنار ورزشکارانی از ترکیه و کانادا که مثل خودمان تک سهمیه بودند تمرین کردم. این ورزشکاران از نامداران رشته تیراندازی با کمان هستند و شانس مدال در المپیک را دارند.

وی تاکید کرد: آمادگی خوبی به دست آوردم و رقابت خوبی را نیز با این کمانداران انجام دادم و در نهایت چهارشنبه گذشته به تهران برگشتم و امروز عازم المپیک می‌شوم.

وزیری افزود: امیدوارم رکوردهای مسابقات سوئیس و پاریس و همچنین میانگین رکوردهای اردوها و تمرینات که ثبت کردم را بتوانم در المپیک تکرار کنم و در نهایت نتیجه خوبی کسب کنم.

اردوی نوجوانان و جوانان تیم تیراندازی با کمان از روز شنبه آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، اردوی نوجوانان و جوانان تیم تیراندازی با کمان از روز شنبه(26 تیرماه) در سایت تیراندازی با کمان ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

اسامی نفرات دعوت شده به اردو به شرح زیر است:

ریکر نوجوانان پسر

ارشک فاضل از اصفهان، نيما نادری از آذربایجان شرقی، محمدحسین گلشنی از تهران

ریکرو نوجوانان دختر

یسنا پورماهانی از تهران

ریکرو جوانان پسر

رضا شبانی  از یزد

ریکرو جوانان دختر

سوگند رحمانی از کیش

کامپوند جوانان پسر

پارسا زمانی‌نژاد و آرمين پاکزاد از البرز، امیر محمد قربان‌زاده از مازندران

کامپوند جوانان دختر

گیسا بایبوردی از تهران، ساغر حلوایی از زنجان، بیتا عاشق زاده از آذربایجان شرقی

کامپوند نوجوانان دختر

ساغر قاسمی از یزد

این اردو تا 4 مردادماه ادامه خواهد داشت. تیم ملی تیراندازی با کمان نوجوانان و جوانان خود را برای مسابقات جهانی لهستان آماده می‌کنند.

مراسم جابجایی پرچم بین پرچمدار المپیک ریو 2016 و توکیو 2020  در حضور دکتر سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، دکتر سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان به همراه زهرا نعمتی قهرمان ارزنده تیر و کمان جهان و پارالمپیک با حضور در محوطه پرچم ملی باغ موزه دفاع مقدس، پرچم کشور عزیزمان را به صمد نیکخواه بهرامی پرچمدار کاروان اعزامی ایران به المپیک 2020 توکیو تحویل داند.
در این مراسم زهرا نعمتی پرچمدار ایران در بازیهای المپیک 2016 ریو پرچم مقدس و سه رنگ  کشورمان را جهت اهداء به صمد نیکخواه بهرامی تحویل دکتر سید رضا صالحی امیری داد و رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان نیز ضمن ادای احترام به شهدای 8 سال دفاع مقدس و با آرزوی موفقیت و حضوری جوانمردانه برای تک تک ورزشکاران اعزامی ایران این پرچم را تقدیم پرچمدار کاروان ورزشی اعزامی کشورمان کرد.
دکتر صالحی امیری در بخشی از این مراسم اظهار داشت: هدف از انتخاب این مکان ادای احترام به پرچمداران همیشه زنده جمهوری اسلامی ایران یعنی شهدای گلگون کفن 8 سال دفاع مقدس بود تا در سایه بلندترین پرچم ایران اسلامی نماینده ورزشکاران بعنوان پرچمدار این مسئولیت بزرگ و خطیر را بر عهده بگیرد.
رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان از خانم زهرا نعمتی نیز بواسطه امانتداری و قبول مسئولیت پرچمداری در دور قبل بازیها تقدیر و تشکر نمود و اظهار داشت: امیدوارم کاروان پارالمپیک کشورمان نیز با پرچمداری شما حضوری موفق را در توکیو 2020 تجربه کند.
وی در پایان گفت: برای مردم ایران تک تک 66 ورزشکار ایران اسلامی قهرمان هستند و همینکه توانسته اند سهمیه حضور در این رویداد بزرگ را بدست آورند و انشاله نمایندگانی شایسته برای کشورمان باشند قابل تقدیر است.
گفتنی است: هانیه رستمیان ملی پوش رشته تیراندازی کشورمان نیز بعد از توصیه کمیته بین المللی المپیک برای داشتن دو پرچمدار آقا و خانم برای هر کاروان، از سوی ستاد عالی بعنوان پرچمدار خانم کشورمان انتخاب شد که در مراسم رژه آئین افتتاحیه بازیهای المپیک 2020 توکیو در کنار نیکخواه بهرامی و در راس کاروان حضور خواهد داشت.

زهرا نعمتی در فینال مسابقات ریکرو پارا تیراندازی با کمان قهرمانی جهان با شکست مقابل حریفی از ایتالیا به مدال نقره بسنده کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، در آخرین روز از مسابقات پارا تیراندازی با کمان قهرمانی جهان در چک، در فینال مسابقات ریکرو بانوان، زهرا نعمتی در دیداری نزدیک و نفس‌گیر با نتیجه 6 بر 4 مقابل کمانداری از ایتالیا شکست خورد و صاحب مدال نقره شد.

پیش از این علی‌سینا منشازاده در ماده کامپوند مردان، کاروان ایران را صاحب یک مدال برنز کرده بود.

منشازاده در روز پایانی مسابقات پاراتیراندازی با کمان قهرمانی جهان در چک به مدال برنز دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، در روز پایانی مسابقات پاراتیراندازی با کمان قهرمانی جهان در چک و در دیدار رده‌بندی کامپوند بانوان، فرزانه عسگری برابر کمانداری از فرانسه با نتیجه 144 بر 139 شکست خورد و عنوان چهارمی این رقابت‌ها را از آن خود کرد.

در دیدار رده‌بندی کامپوند مردان، علی سینا منشازاده در دیدار با کمانداری از فرانسه با نتیجه 142 بر 137 به پیروزی رسید و صاحب مدال برنز شد.

تا ساعاتی دیگر زهرا نعمتی در ماده ریکرو برای کسب مدال طلا به مصاف نماینده ایتالیا می‌رود.

تیم میکس ریکرو ایران در ادامه مسابقات پاراتیراندازی با کمان قهرمانی جهان در رده چهارم ایستاد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، در ادامه مسابقات پارا تیراندازی با کمان قهرمانی جهان در چک، تیم میکس ریکرو ایران با ترکیب زهرا نعمتی و غلامرضا رحیمی در دیدار رده‌بندی به مصاف تیم ترکیه رفت و با نتیجه 5  بر 3 شکست خورد و به عنوان چهارمی این بازی‌ها بسنده کرد.

عصر امروز نیز زهرا نعمتی برای کسب مدال طلا و فرزانه عسگری و علی سینامنشازاده برای کسب مدال برنز به مصاف حریفان خود می‌روند.

زهرا نعمتی در ادامه مسابقات پاراتیراندازی با کمان قهرمانی جهان به دیدار نهایی راه یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، در ادامه مسابقات پارا تیراندازی با کمان قهرمانی جهان در چک، کمانداران کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند.

زهرا نعمتی در مرحله یک هشتم نهایی ریکرو با نتیجه 6 بر صفر مقابل کمانداری از ایتالیا به پیروزی رسید و به جمع هشت کماندار برتر این بازی‌ها راه یافت. وی در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 6 بر 2 مقابل کمانداری از ترکیه به پیروزی رسید و راهی دور نیمه‌نهایی این رقابت‌ها شد. وی در مرحله نیمه‌نهایی با نتیجه 6 بر 4 مقابل نماینده روسیه به پیروزی رسید. وی در دیدار نهایی و برای کسب مدال طلا فردا به مصاف کمانداری از ایتالیا می‌رود.

غلامرضا رحیمی در مرحله یک هشتم نهایی ماده ریکرو مقابل کمانداری از اسلواکی با نتیجه 6 بر 5 شکست خورد و حذف شد.

 علی‌سینا منشازاده در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات کامپوند با نتیجه 146 بر 135 مقابل نماینده آمریکا به برتری رسید و به جمع 8 بازیکن برتر این بازی‌ها راه یافت. وی در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 146 بر 144 مقابل کمانداری از بریتانیا به برتری رسید و راهی دور نیمه‌نهایی شد. وی در دور نیمه‌نهایی با نتیجه 148 بر 144 مقابل نماینده روسیه شکست خورد و از صعود به فینال بازماند. وی برای کسب مدال برنز فردا به مصاف نماینده فرانسه می‌رود.

 رمضان بیابانی در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات کامپوند با نتیجه 144 بر 140 مقابل نماینده بریتانیا شکست خورد و از گردونه مسابقات کنار رفت.

فرزانه عسگری در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات کامپوند با نتیجه 143 بر 137 مقابل کمانداری از بریتانیا به پیروزی رسید و راهی دور بعدی شد. وی در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 135 بر 133 مقابل کمانداری از اسپانیا به برتری رسید و راهی دور نیمه‌نهایی شد. وی در مرحله نیمه‌نهایی مقابل کمانداری از بریتانیا با نتیجه 148 بر 138 شکست خورد و از صعود به فینال بازماند. وی برای کسب مدال برنز فردا به مصاف نماینده فرانسه می‌رود.

مریم یاورپور در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات کامپوند با نتیجه 142 بر 139 مقابل کمانداری از فرانسه شکست خورد و حذف شد.

محمدرضا زندی در ماده W1 و در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه 135 بر 131 مقابل کمانداری از کره‌جنوبی شکست خورد و حذف شد.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction