گزارش تصویری مراسم کمک مومنانه فدراسیون تیراندازی با کمان

مراسم کمک‌های مومنانه خانواده تیراندازی با کمان با حضور مسئولان و قهرمانان این رشته و جمعی از مقامات وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، مراسم کمک مومنانه خانواده تیراندازی با کمان با حضور عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، غلامرضا شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان، دکتر کاوه احمدی مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، میرجلیلی  رئیس سازمان بسیج ورزشکاران و جمعی از ورزشکاران تیراندازی با کمان  برگزار شد.

غلامرضا شعبانی بهار در این مراسم عنوان کرد: کمک مومنانه امروز با همکاری اعضای تیم ملی، اعضای هیئت رئیسه، هیئت‌های استانی و با کمک وزارت ورزش و سازمان بسیج ورزشکاران برگزار شد و جا دارد از تک تک این عزیزان تشکر کنم.

همچنین عبدالحمید احمدی، معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در این مراسم اظهار داشت: برای جامعه ورزش افتخار است که در کمک رسانی و امداد به مردم پیشگام باشد. کرونا آسیب‌های جدی را به معیشت مردم وارد کرد و این موضوع ایجاب می‌کرد که همه دست به دست هم بدهیم و به افراد نیازمند کمک کنیم.

وی در ادامه افزود: در این مدت توسط جامعه ورزش و مشارکت فدراسیون‌ها شاهد برگزاری مراسم کمک مومنانه بودیم. ورزشکاران همانطور که با پیروزی در میادین مختلف روی سکو می‌روند با مشارکت در این نوع مراسمات نیز روی سکو می‌روند و این یک برد و پیروزی پهلوانانه است.

معاون‌ فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش گفت: اثر معنوی این کار را در افتخارآفرینی ورزشکاران در میادین بین‌المللی خواهیم دید و دعای خیر مردم پشت سر ورزشکاران خواهد بود.

میرجلیلی، رئیس سازمان بسیج ورزشکاران نیز در این مراسم با بیان اینکه افتخار جامعه ورزش این است که به مولا علی (ع) اقتدا می‌کند، گفت: ورزشکاران در همه صحنه‌ها برای کمک به اقشار مردم حاضر هستند. بار دیگر ورزشکاران ثابت کردند که پای نظام و آرمان‌های انقلاب هستند.  کار ارزشمند که ورزشکاران انجام می‌دهند یک کار جهادی است.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران خاطرنشان کرد: مسئولین وزارت ورزش و در راس آن دکتر احمدی با مشارکت فدراسیون‌ها در این مدت که ویروس کرونا در کشور بود با برگزاری مراسم کمک مومنانه نقش پررنگی در کمک به خانواده‌های نیازمند داشتند.

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: برای حضور پر قدرت در المپیک توکیو همه تلاش‌مان را به کار خواهیم گرفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، تمرینات ورزشکاران المپیکی با شیوع ویروس کرونا برای حضور در المپیک توکیو در یک سال گذشته همواره با چالش جدی همراه بود تا اینکه پس از رایزنی‌های وزارت ورزش و جوانان و تهیه واکسن کرونا ورزشکاران رشته‌های المپیکی در چند مرحله واکسینه شدند تا به این صورت از دغدغه آنها برای ادامه تمرینات کاسته شود. 

دکتر غلامرضا شعبانی بهار، رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان درباره تزریق واکسن کرونا برای ورزشکاران المپیکی گفت: قبل از هر چیز از وزارت ورزش و جوانان که مقدمات این کار خوب را فراهم کردند تشکر می کنم. قطعا این اقدام از نظر روحی و روانی بسیار اثرگذار خواهد بود. پس از این دیگر ورزشکاران با خیال راحت تمرینات شان را پیگیری می کنند. امیدوارم با تزریق به موقع این واکسن کاروان ایران هم بتواند در المپیک به اهداف تعیین شده دست یابد.

او با اشاره به برنامه‌های تیم ملی جهت حضور پرقدرت در در المپیک توکیو اظهار کرد: با توجه به اینکه تمرینات ما در فضای باز برگذار می شود و تعداد ورزشکارانمان هم زیاد نیست از شهریور سال گذشته اردوها را آغاز کردیم. فکر می کنم الان 10 امین اردوی تیم ملی در حال برگزاری است. پیش از این هم در یک اردو و تورنمنت بین المللی در ترکیه شرکت کردیم. اواخر اردیبهشت هم عازم سوئیس خواهیم شد تا در مرحله دوم جهانی شرکت کنیم.

دکتر واعظ موسوی، رییس کمیته روانشناسی آکادمی ملی المپیک از اردوی تیم های ملی تیراندازی با کمان بازدید کرد.

اعضای تیم ملی تیراندازی با کمان به مناسبت گرامیداشت روز معلم از دکتر شعبانی بهار تجلیل کردند.

پس از برگزاری انتخاب اعضای کمیسیون روابط عمومی فدراسیون‌های ورزشی، نخستین نشست صالحی‌امیری رئیس کمیته با کمیسیون روابط عمومی فدراسیون‌ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، سیدرضا صالحی‌امیری، رئیس کمیته ملی المپیک در این نشست ضمن قدردانی از زحمات روابط عمومی‌های ورزشی کشور عنوان داشت: بدون تردید روابط عمومی‌های ورزشی نقش بسزایی در انعکاس مطلوب موفقیت‌های ورزشی نمایندگان ورزشی کشورمان برای مردم داشته و حلقه ارتباطی بین مجموعه خود با مردم و اهالی رسانه می‌باشند لذا می بایست مورد توجه و حمایت‌های لازم قرار گیرند.

وی در ادامه ضمن شنیدن نقطه نظرات و دغدغه‌های اعضای کمیسیون روابط عمومی‌ها تصریح کرد: بدون تردید شما به عنوان نمایندگان روابط عمومی فدراسیون‌های ورزشی می‌توانید نقش بی بدیلی در راستای کمک و افزایش جایگاه روابط عمومی فدراسیون‌ها ایفا نمایید و به سهم خود مشکلات و کمبودهای آنها را به مسئولان انتقال و در صدد رفع آن برآیید.

در خاتمه این نشست 10 نفر عضو کمیسیون روابط عمومی فدراسیون‌های ورزشی احکام خود را از صالحی‌امیری رئیس کمیته ملی المپیک دریافت کردند.

گفتنی است در نشست سال گذشته رئیس کمیته ملی المپیک با روابط عمومی فدراسیون‌های ورزشی، صالحی‌امیری  پس از شنیدن نقطه نظرات و دغدغه‌های روابط عمومی فدراسیون‌های ورزشی بر لزوم تشکیل کمیسیون روابط عمومی  فدراسیون‌های ورزشی در کمیته ملی المپیک تاکید و به همین منظور هفته گذشته انتخابات آن با حضور 20 کاندیدا برگزار شد که در نهایت پس از رای گیری صورت گرفته محسن وحدانی از فدراسیون شمشیربازی، محمدرضا کربلائی‌میرزا از فدراسیون تیراندازی باکمان و مرتضی محسن‌پور از فدراسیون اسکی با کسب 35 رای، حسن شکریان از فدراسیون تکواندو با 34 رای،  امیرداود کمالی از فدراسیون شنا با 29 رای،  امید توفیقی از فدراسیون پزشکی ورزشی و حامد عبدالملکی از فدراسیون ووشو با کسب 28 رای، امیرحسین احمدی نیا از فدراسیون هندبال با 27 رای،  کاظم پرورده از فدراسیون کشتی با 24 رای و عنایت حسینیان از فدراسیون قایقرانی با 23 رای بعنوان 10 نفر اول به عضویت این کمیسیون درآمدند.

کمیسیون روابط عمومی کمیته ملی المپیک یکی از کمیسیون‌های تازه تاسیس در کمیته  می‌باشد  که قرار است بستری را فراهم کند تا روابط عمومی‌های فدراسیون‌های ورزشی با دغدغه کمتری کار خود را انجام دهند و باعث رشد و شکوفایی هرچه بیشتر ورزش کشور شوند.

محمد صالح پالیزبان در خصوص شرایط آمادگی تیم‌کامپوند و تمرینات این تیم اظهار داشت: اوایل سال تا الان سه مرحله اردو داشتیم و خوشبختانه در شرایط خوبی هم از لحاظ آب و هوایی و هم امکانات و کادر فنی هستیم. ۲۰ روز تا مسابقات سوئیس فرصت داریم. به محض بازگشت از این مسابقات حدود ۲۰ روز بعد مسابقات جهانی فرانسه را در پیش داریم که در آن نیز حاضر می‌شویم و امیدوارم‌نتیجه خوبی در این مسابقات کسب کنیم.

وی در ادامه افزود: باید از فدراسیون تیراندازی با کمان تشکر کرد چرا که در این شرایط بد مالی که همه فدراسیون‌ها با آن درگیر هستند، فدراسیون تلاش کرد در اعزام‌ها هم تیم ریکرو و هم‌کامپوند را اعزام کند و هر دو رشته بتوانند نتیجه خوبی بگیرند و انشالله با مدال برگردند.

ملی‌پوش کامپوند کشورمان گفت: رکوردهای خوبی داریم چند بار در اردو رکورد کشور و رکورد خودم را جابه‌جا کردم و در شرایط خوبی قرار دارم و سعی می‌کنم با مدال از مسابقات برگردم.

انتهای پیام/

سرمربی تیم ریکرو گفت: اهم برنامه‌های ما این است که کمانداران به خود باوری برسند و بتوانند عملکرد تمرینات و مسابقات آنها یکنواخت و یک شکل باشد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، بهزاد پاکزاد، سرمربی تیم ریکرو در خصوص آخرین وضعیت کمانداران کشورمان اظهار داشت: نهمین اردوی آماده سازی تیراندازی با کمان در ماده ریکرو در در مجموعه اختصاصی این رشته در حال برگزاری است و بچه‌ها رفته رفته از نظر بدنی به آمادگی جسمی مد نظر می‌رسند و هر  روز بهتر می‌شوند و در حال حاضر به 50 تا 60 درصد آمادگی رسیدند.

وی تاکید کرد: اردویی مشترکاً در ترکیه با 5 کشور اروپایی داشتیم که به ما کمک کرد تا نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنیم و امروز که تمرینات خود را ادامه می‌دهیم برنامه‌ها نسبت به برطرف کردن ضعف‌ها هماهنگ شده است.

سرمربی تیم ریکرو تصریح کرد: اهم برنامه‌های ما این است که کمانداران به خود باوری برسند و بتوانند عملکرد تمرینات و مسابقات آنها یکنواخت و یک شکل باشد. امیدواریم این‌امر انجام شود و در مسابقات با یک آرامش بهتری عملکرد خوبی داشته باشند و باعث شادی دل مردم شوند.

دکتر شعبانی بهار طی حکمی مهندس بهرام ملکی را به عنوان رییس کمیته تیم های ملی پایه منصوب کرد.

ییس فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: سال گذشته کمیته ملی المپیک مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان برای تامین تجهیزات مورد نیاز ملی‌پوشان در اختیار فدراسیون قرار داد که بخشی از تجهیزات مورد نیاز خریداری شده و به زودی بین آنها توزیع می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، غلامرضا شعبانی‌بهار اظهار داشت: کمانداران مشکلی در خصوص کمان ندارند و کمان‌هایشان سالم و به روز است و تجهیزات مورد نیاز از جمله تیر، شفت و سایر ملزومات را به وارد کنندگان تجهیزات ورزشی سفارش دادیم و بخشی از این وسایل را دریافت کردیم.

رییس فدراسیون تیراندازی با کمان در خصوص آماده سازی کمانداران گفت: خدا را شکر تمرینات به طور پیوسته و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حال پیگیری است و متناسب با شرایط موجود تیم‌های ملی به مسابقات بین‌المللی و جهانی اعزام می‌شوند.

شعبانی‌بهار ادامه داد: مجموعه فدراسیون تیراندازی با کمان، کادر فنی و ورزشکاران تمام تلاش خود را می کنند و از اولین ساعات صبح تمرینات آغاز می شود و ما امیدواریم این تلاش ها با کسب سهمیه در فرانسه به نتیجه برسد.

تیم‌های ملی ریکرو و کامپوند زنان و مردان کشورمان در حال حاضر مشغول تمرین در سایت تیراندازی با کمان آزادی هستند و قرار است ۲۵ اردیبهشت به منظور شرکت در دومین مرحله جام جهانی تیراندازی راهی لوزان سوییس شوند.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction