سایت فدراسیون تیراندازی با کمان آسیا به انتخاب مجدد دکتر شعبانی بهار واکنش نشان داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، فدراسیون تیراندازی با کمان آسیا درخصوص انتخاب مجدد دکتر شعبانی‌بهار به عنوان رئیس فدراسیون تیروکمان ایران نوشت:

آقای غلامرضا شعبانی بهار با 34 رأی مجدداً برای یک دوره 4 ساله به عنوان رئیس فدراسیون تیروکمان ایران انتخاب شد.

مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون در تاریخ 04/03/1401 ساعت 10 صبح به وقت محلی جهت انتخاب ریاست فدراسیون برگزار شد که در نتیجه آقای غلامرضا شعبانی بهار با کسب 34 رأی به عنوان ریاست فدراسیون برای 4 سال دیگر انتخاب شد. نفر دوم و سوم به ترتیب آقای باقریان (22 رأی ) و خانم قاسم پور (یک رأی ).

آقای غلامرضا شعبانی بهار در حال حاضر عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی در تهران به عنوان استاد تمام در رشته مدیریت و برنامه ریزی ورزشی هستند.

ایشان از سال 2018 به عنوان رئیس فدراسیون تیروکمان ایران بوده و در دور جدید تا ماه May 2026  (خرداد 1405) ادامه خواهد داشت.

هدف اصلی ایشان در 4 سال آینده تقویت کادر مربیان، دانش افزایی و ارتقاء سطح مربیان در سطوح بین المللی، کسب سهمیه برای بازی های المپیک و کسب عناوین قهرمانی در جهان و آسیا، توسعه این رشته در ایران و ایجاد زیر ساخت‌ها در زمینه‌های این رشته است.

تغییرات عمده وی تمرکز بیشتر از گذشته به بعد قهرمانی تیم‌های ورزشی با هدف و کسب عناوین قهرمانی، کسب عناوین و پست‌های آسیایی و جهانی، حمایت از حضور داوران در عرصه‌های بین المللی، حضور فعال در مسابقات آسیایی و جهانی از مهم ترین برنامه‌های ایشان است وتوجه به فرآیند استعدادیابی، تمرکز به تیم‌های نوجوانان  و جوانان، بهره مندی از تجارب مربیان بین المللی و ارتقاء سطح فنی و تخصصی مربیان تیم‌های ملی و افزایش تعداد کمی کمانداران در سطح کشور است. ایشان در پایان از حمایت مستمر مسئولین فدراسیون جهانی تیروکمان و کنفدراسیون آسیایی کمال تشکر را دارد.

تیم میکس کامپوند کشورمان از صعود به نیمه نهایی بازماند

نتایج کمانداران کشورمان در دور حذفی مسابقات جام جهانی تیراندازی با کمان پاریس مشخص شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، دور حذفی مسابقات جام جهانی پاریس از امروز درحالی آغاز شد که دو کماندار کامپوند کشورمان به مصاف رقبای خود رفتند.
محمدصالح پالیزبان در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف کمانداری از فرانسه رفت و با نتیجه ۱۴۹ بر ۱۴۳ شکست خورد و از گردونه مسابقات کنار رفت.

گیسا بایبوردی در دور حذفی مسابقات کامپوند و در دور نخست به مصاف نماینده سنگاپور رفت و با نتیجه ۱۴۳ بر ۱۴۰ شکست خورد و حذف شد.

نتایج کمانداران کشورمان در دور مقدماتی مسابقات جام جهانی تیراندازی با کمان پاریس مشخص شد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، دور مقدماتی مسابقات جام جهانی پاریس از امروز درحالی آغاز شد که دو کماندار کامپوند کشورمان به مصاف رقبای خود رفتند.
محمدصالح پالیزبان در دور مقدماتی مسابقات کامپوند با امتیاز ۷۰۲ در رده بیست و هشتم قرار گرفت. وی در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف کمانداری از فرانسه می‌رود.

گیسا بایبوردی در دور مقدماتی مسابقات کامپوند با امتیاز ۶۸۴ در رده بیست و نهم قرار گرفت. وی روز پنجشنبه در دور اول مسابقات حذفی به مصاف نماینده سنگاپور می‌رود.
تیم میکس ایران نیز با ترکیب پالیزبان و بایبوردی با امتیاز ۱۳۸۶ در رده سیزدهم ایستاد. تیم ایران در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم هنگ‌کنگ می‌رود.

وزیر ورزش و جوانان حکم ریاست فدراسیون تیروکمان را به شعبانی بهار اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در پایان شورای معاونین که در محل وزارتخانه برگزار شد، دکتر سید حمید سجادی، حکم ریاست فدراسیون تیروکمان را به دکتر شعبانی بهار اهدا کرد.

لازم به ذکر است ، مجمع انتخابات فدراسیون تیروکمان برای احراز پست ریاست فدراسیون 28 خرداد 1401 برگزار شد و با رأی اعضا مجمع، غلامرضا شعبانی بهار به مدت ۴ سال دیگر رییس فدراسیون تیروکمان ماند.

shabanibahar hokm

تیم دو نفره کامپوند کشورمان جهت حضور در مرحله سوم مسابقات جام جهانی تیراندازی با کمان، فردا راهی فرانسه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، تیم دو نفره کامپوند کشورمان جهت حضور در مرحله سوم مسابقات جام جهانی تیراندازی با کمان، فردا راهی پاریس می‌شود.

محمدصالح پالیزبان و گیسا بایبوردی با هدایت اسماعیل عبادی در این رقابت‌ها حضور دارند. امید نجاری به عنوان سرپرست نیز در این مسابقات حضور دارد.

مسابقات جام جهانی تیراندازی با کمان پاریس از روز سه‌شنبه با تمرین کمانداران به صورت رسمی آغاز خواهد شد.

اکبر فریدفتحی به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون تیراندازی با کمان انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، اولین نشست هیئت رئیسه فدراسیون صبح امروز برگزار شد و غلامرضا پارسا، مریم صادقی، کتایون طبسی، سودابه صادقی، اسماعیل عبادی، سکینه قاسم‌پور اعضای هیئت رئیسه فدراسیون تیراندازی با کمان امروز احکام خود را از دکتر شعبانی‌بهار دریافت کردند.

همچنین اکبر فریدفتحی نیز با تصمیم اعضای هیئت رئیسه، به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون تیراندازی با کمان انتخاب شد.

فریدفتحی دارای دکترای مدیریت ورزش در سازمان‌های ورزشی است و چند سال به عنوان مشاور رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان در فدراسیون حضوری فعال داشته است.

از زحمات بهزاد پاکزاد دبیر سابق فدراسیون نیز تقدیر شد.

 

سمینار قاره‌ای داوران در شهر شارجه کشور امارات برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی باکمان، از 21 تا 23 خرداد ماه سال جاری سمینار داوری برای اعطای درجه قاره ای و همچنین کنفرانس به روز رسانی داوران قاره ای در شارجه امارات برگزار می‌شود.
شایان ذکر است 4 نفر از داروان ملی کشورمان به شرح سیده نگار حسینی، سیده رباب حسینی، نفیسه رییسی و مهرداد فلاحی در سمینار قاره ای و دو نفر از داوران قاره ای به شرح عاطفه صابر و فرزانه شهریاری مرغچوئیه در کنفرانس به روز رسانی داوران قاره ای شرکت کرده اند.

دکتر صالحی‌امیری در پیامی انتخاب مجدد دکتر شعبانی بهار را به عنوان رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان تبریک گفت.

به گزارش رواابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، دکتر صالحی‌امیری، رئیس کمیته ملی المپیک در پیامی انتخاب مجدد دکتر شعبانی بهار را به عنوان رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان تبریک گفت.

salehiamiri0

سایت تیراندازی با کمان آسیا به تمجید از دوره داوری ایران پرداخت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، سایت تیراندازی با کمان آسیا نوشت:

فدراسیون تیراندازی با کمان ایران سمینار داوری کشوری را از 5 تا 7 خرداد 1401 در تهران برگزار کرد که در آن بیش از 120 داور از 24 استان شرکت کردند تا از آخرین تغییرات قوانین WA و ارتقاء سطح 2 و 3 داوران ملی به روز شوند. آزمون کتبی و عملی برای مراحل ارتقا نیز انجام شد.

مدرسانی که بر اساس فرمت WA به سمینار کمک کردند، داوران بین المللی شهرزاد اللهیاری، غزاله رسولی و داوران قاره ای زهرا حسینی، امین قنبری، عاطفه صابر و فرزانه شهریاری بودند.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction