فدراسیون تیراندازی با کمان در واکنش به پاسخ مقتدرانه ایران علیه رژیم غاصب صهیونیستی، بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، در پی پاسخ قدرتمندانه و دندان‌شکن نیروهای مسلح جان بر کف ایران علیه حمله رژیم غاصب صهیونیستی به کنسولگری ایران در سوریه، فدراسیون تیراندازی با کمان بیانیه‌ای صادر کرد.

در متن این بیانیه آمده است: اقدام مقتدرانه غیور مردان سپاه همیشه سرافراز در حمله موشکی و پهپادی به اهداف نظامی رژیم غاصب صهیونیستی که در راستای سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص تنبیه اسرائیل انجام شد، پیروزی بزرگ و غرورآفرینی بود که نه تنها کام ملت ایران بلکه همه مسلمانان و آزادی خواهان جهان به ویژه مردم مظلوم فلسطین و غزه را شیرین کرد.

عملیات وعده صادق نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، تنبیهی فراموش نشدنی برای رژیم غاصب صهیونیستی بود که دیگر هیچ‌گاه حتی خیال واهی تعرض به حریم این آب و خاک و اماکن دیپلماتیک ایران عزیز را نداشته باشد؛ عملیات نظامی که دفاع مشروع از تمامیت ارضی کشور و مایه سربلندی ایران اسلامی و نشان اقتدار کشور در جامعه بین‌الملل و مایه غرورآفرینی مردم بود.

فدراسیون تیراندازی با کمان از این پاسخ کوبنده و به موقع نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران قدردانی می‌کند و برای نیروهای جان بر کف نصرت الهی را طلب می‌کند.

اردوی کمانداران ریکرو اعزامی به مسابقات کاپ جهانی از دوازدهم فروردین ماه در سایت تیراندازی با کمان ورزشگاه آزادی آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، اردوی تیم ملی ریکرو اعزامی به مسابقات کاپ جهانی شانگهای چین از 12فروردین آغاز می‌شود و تا اعزام به مسابقات کاپ جهانی ادامه خواهدداشت.

تیم ایران برای حضور هرچه بهتر درمسابقات کسب سهمیه ترکیه، قرار است در دو مرحله از مسابقات کاپ جهانی تیراندازی با کمان حضور داشته باشد و اردویی 20 روزه نیز در کره‌جنوبی برگزار میکند.

مسابقات مرحله اول کاپ جهانی 4 تا 9 اردیبهشت در شانگهای چین برگزار می‌شود و تیم ایران پس از حضور در این رقابت‌ها از چین به کره جنوبی می‌رود و اردویی 20 روزه در آنجا برگزار می‌کند، سپس در مسابقات مرحله دوم کاپ جهانی در کره جنوبی که از یک تا 6 خردادماه خواهد بود، حضور پیدا می‌کند.

اسامی مردان:

محمدحسین گلشنی، رضا شبانی، صادق اشرفی، فائز محمدی

اسامی بانوان:

مبینا فلاح، یسنا پورماهانی، حوریه حاجی حسینی

سرمربی: سونگ چیل هونگ

مربی ریکرو: مهسا بدخشان

دوره مربیگری بین المللی سطح 2 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، دوره مربیگری بین المللی سطح 2، به میزبانی فدراسیون تیراندازی باکمان با حضور مدرسی از فدراسیون جهانی از 18 الی 24 اسفند ماه در تهران محل آکادمی تیم های ملی پایه برگزار شد.

در این دوره 27 مربی از 17 استان از سراسر کشور حضور داشتند که پس از گذراندن طرح درس های مورد تایید فدراسیون جهانی طی 7 روز و شرکت در آزمون، موفق به اخذ مدرک مربیگری بین المللی از سوی مدرس فدراسیون جهانی و رییس فدراسیون شدند.

دوره بین المللی مربیگری تیراندازی با کمان سطح ۲ جهانی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، دوره بین المللی مربیگری تیراندازی با کمان سطح ۲ جهانی با حضور ۲۸ مربی از سراسر کشور با حضور مدرس بین المللی کریستوس کارمویریس از کشور یونان در محل آکادمی فدراسیون آغاز شد.

تیم ریکرو ایران در مسابقات ارتش‌های جهان مدال نقره را بدست آورد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، مسابقات ارتش‌های جهان درحالی در بنگلادش در حال برگزاری است که تیم ریکرو ایران با ترکیب صادق اشرفی، محمدحسین گلشنی و رضا شبانی موفق شد مدال نقره این مسابقات را از آن خود کند.

تیم ایران در دور نخست با نتیجه 6 بر صفر از سد تیم سریلانکا گذشت. در نیمه‌نهایی تیم ایران با نتیجه 6 بر 2 مقابل روسیه به پیروزی رسید. تیم ایران در دیدار پایانی و با تیر طلایی و با نتیجه 5 بر 4 مقابل تیم کره‌جنوبی شکست خورد و مدال نقره این مسابقات را بدست آورد.

جامعه ورزش از مردم برای حضور پرشور در انتخابات دعوت می‌کند.

 وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و کمیته ملی پارالمپیک در بیانیه‌ای ضمن تاکید بر حضور پرشور و شعور جامعه‌ی ورزش و جوانان ایران اسلامی در انتخابات پیش‌رو، از عموم مردم برای حضور در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی (۱۱ اسفندماه ۱۴۰۲) دعوت بعمل آورد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

پس از برگزاری جشن تولد چهل‌‌و‌پنجمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی که با شکوه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۲،  بار دیگر عزت این نظام در بیعت پر شور و شعور آحاد مختلف مردم به منصه‌ی ظهور رسید؛ اکنون عرصه‌ی مهم و سرنوشت‌ساز انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، پیش‌روی ملت همواره سربلند ایران اسلامی قرار گرفته است.

عرصه‌ی انتخابات، میدانی مهم برای رقابتی مهیج بین کاندیداهای کرسی‌های پراهمیت مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی است تا مشارکت گسترده‌ی مردم پای صندوق‌های رای  را در پیش‌روی دشمنانی که با خیالی خام در صدد ضربه زدن به نظام هستند، به مرحله‌ی بروز رسانده و حماسه‌ی ماندگار مردم‌سالاری را در فرازی دیگر از تاریخ پرافتخار جمهوری اسلامی ایران به ثبت برساند.

ورزشکاران، قهرمانان، مربیان، داوران، پیشکسوتان، مدیران، هواداران ورزش و جوانان برومند ایران اسلامی در گستره‌ی جغرافیای وسیع ایران عزیز در قالب وزارت ورزش و جوانان، کمیته‌ملی المپیک، کمیته ملی پارالمپیک، فدراسیونها، هیات‌ها، ادارات کل استانی، سمن‌ها، باشگاه‌ها و دستجات ورزشی با غیرت و بصیرت، حضور باشکوهی را در این انتخابات خواهند داشت تا شکستی غیرقابل جبران به دشمنان این مرز پرگهر تحمیل کنند.

با توکل بر خداوند متعال و با رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای، عرصه‌ی انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، در گام دوم انقلاب اسلامی، با اهتمام ویژه ملت به نقطه‌ی روشن و شفاف برای ادامه‌ی مسیر عزتمندانه این نظام مقدس تبدیل می‌شود.

در پایان دعوت می‌کنیم، شکوه حضور پرشور و شعور اهالی مرتبط با ورزش تهران، از ورزشکاران، قهرمانان و مربیان تا داوران و مربیان و پیشکسوتان همچنین مدیران در قالب یک انسجام و یکپارچگی در صندوق رای گیری که بصورت اختصاصی برای جامعه‌ی ورزش اختصاص یافته است  از همان ساعات نخست آغاز فرایند رای‌گیری، محقق شود.

حضور منسجم جامعه‌ی ورزش تهران پای صندوق‌های رای در ورزشگاه شهیدشیرودی که همواره خاطرات به یادماندنی را در افتخارات متعدد ورزش کشور به ثبت رسانده، می‌تواند خالق اثری زیبا برای استمرار در برافراشتگی پرچم مقدس کشورمان و عزتمندی مردم ایران اسلامی باشد.

 وعده اهالی ورزش برای حضور در انتخابات:

خیابان مفتح؛ درب اصلی مجموعه فرهنگی ورزشی شهید شیرودی _سالن شهید افراسیابی

فاطمه همتی در دیدار نهایی مسابقات کامپوند کاپ آسیایی بغداد به مدال نقره دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، در روز پایانی مسابقات تیراندازی با کمان کاپ آسیایی در بغداد و در فینال کامپوند بانوان، فاطمه همتی مقابل کمانداری از هند با نتیجه ۱۳۸ بر ۱۳۵ شکست خورد و به مدال نقره دست یافت.

تیم اعزامی ایران به مسابقات تیراندازی با کمان کاپ آسیا در بغداد، در مجموع دو ماده ریکرو و کامپوند و از نظر مدالی در رده دوم قرار گرفت.

تیم ایران در این مسابقات یک طلا، سه نقره و یک برنز کسب کرد.

آرمین پاکزاد در مسابقات تیراندازی با کمان کاپ آسیایی در بغداد به مدال برنز دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، در ادامه مسابقات کاپ آسیایی در بغداد عراق، آرمین پاکزاد در دیدار رده‌بندی به مصاف کمانداری از قزاقستان رفت و با نتیجه 148 بر 139 به پیروزی رسید و مدال برنز این رقابت‌ها را از آن خود کرد.

تیم‌ میکس کامپوند ایران در فینال مسابقات تیراندازی با کمان کاپ آسیایی بغدادمقابل هند شکست خورد و به مدال نقره رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، مسابقات مرحله حذفی کاپ آسیایی بغداد امروز پیگیری شد و تیم‌ میکس کامپوند کشورمان در دیدار نهایی مغلوب تیم هند شد.

تیم میکس کامپوند ایران با ترکیب فاطمه همتی و آرمین پاکزاد در دیدار پایانی به مصاف تیم هند رفت و با نتیجه 159 بر 157 شکست خورد و صاحب مدال نقره شد.

در فینال مسابقات تیراندازی با کمان کاپ آسیایی بغداد، تیم کامپوند مردان ایران به عنوان دومی دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، در ادامه مسابقات تیراندازی با کمان کاپ آسیایی بغداد، تیم کامپوند مردان ایران با ترکیب آرمین پاکزاد، آرش قاسمی‌پور، بهنیا رادرضوان در دیدار پایانی به مصاف تیم هند رفت و با نتیجه 232 بر 229 شکست خورد و عنوان دومی این مسابقات را از آن خود کرد.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction