ییس فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: سال گذشته کمیته ملی المپیک مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان برای تامین تجهیزات مورد نیاز ملی‌پوشان در اختیار فدراسیون قرار داد که بخشی از تجهیزات مورد نیاز خریداری شده و به زودی بین آنها توزیع می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، غلامرضا شعبانی‌بهار اظهار داشت: کمانداران مشکلی در خصوص کمان ندارند و کمان‌هایشان سالم و به روز است و تجهیزات مورد نیاز از جمله تیر، شفت و سایر ملزومات را به وارد کنندگان تجهیزات ورزشی سفارش دادیم و بخشی از این وسایل را دریافت کردیم.

رییس فدراسیون تیراندازی با کمان در خصوص آماده سازی کمانداران گفت: خدا را شکر تمرینات به طور پیوسته و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حال پیگیری است و متناسب با شرایط موجود تیم‌های ملی به مسابقات بین‌المللی و جهانی اعزام می‌شوند.

شعبانی‌بهار ادامه داد: مجموعه فدراسیون تیراندازی با کمان، کادر فنی و ورزشکاران تمام تلاش خود را می کنند و از اولین ساعات صبح تمرینات آغاز می شود و ما امیدواریم این تلاش ها با کسب سهمیه در فرانسه به نتیجه برسد.

تیم‌های ملی ریکرو و کامپوند زنان و مردان کشورمان در حال حاضر مشغول تمرین در سایت تیراندازی با کمان آزادی هستند و قرار است ۲۵ اردیبهشت به منظور شرکت در دومین مرحله جام جهانی تیراندازی راهی لوزان سوییس شوند.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction