کمانداران کشورمان در روز دوم مسابقات جام جهانی تیراندازی با کمان به مصاف رقبای خود رفتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، در روز دوم مسابقات جام جهانی تیراندازی با کمان در لوزان سوئیس، رقابت‌های حذفی آغاز شد و در دور دوم ریکرو مردان، رضا شبانی با نتیجه 6 بر صفر مقابل امین پیرعلی دیگر نماینده ایران به پیروزی رسید و راهی دور سوم این مسابقات شد. وی در این دور باید با کمانداری از روسیه دیدار کند.

در مرحله نخست دور حذفی مسابقات و در ماده کامپوند مردان، احمد اکبری مقابل کمانداری از هلند با نتیجه 145 بر 143 به برتری رسید و در دور دوم باید با کمانداری از هلند دیدار کند.

آرمین پاکزاد نیز در دور نخست مسابقات حذفی کامپوند با نتیجه 149 بر 145 مقابل کمانداری از سوئیس شکست خورد و از گردونه مسابقات کنار رفت.

حسام کوثر نیز در دور نخست مسابقات حذفی کامپوند با نتیجه 146 بر 134 مقابل کمانداری از بنگلادش به پیروزی رسید و در دور دوم به مصاف نماینده آلمان می‌رود.

آرزو طاهریان در دور نخست مسابقات کامپوند بانوان با نتیجه 138 بر 136 مقابل کمانداری از ایتالیا شکست خورد و حذف شد.

در دور دوم مسابقات ریکرو بانوان مهتا عبداللهی با نتیجه 6 بر 2 مغلوب نماینده اسپانیا شد و از گردونه مسابقات کنار رفت.

در دور دوم مسابقات ریکرو بانوان، شیوا شجاع‌مهر مقابل کمانداری از مغولستان با نتیجه 6 بر 2 شکست خورد و حذف شد.

در دور دوم مسابقات کامپوند مردان، احمد اکبری مقابل کمانداری از هلند با نتیجه 149 بر 146 شکست خورد و حذف شد.

محمدصالح پالیزبان در دور دوم مسابقات کامپوند مردان پس از تساوی 145-145 مقابل کمانداری از آمریکا در تیر طلایی مغلوب این حریف شد و از صعود به مرحله یک هشتم نهایی بازماند.

سیدحسام‌الدین کوثر نیز در دور دوم مسابقات کامپوند مردان پس از تساوی 145-145 مقابل نماینده آلمان در تیر طلایی مغلوب این حریف شد و از صعود به مرحله یک هشتم نهایی بازماند.

رضا شبانی در دور سوم مسابقات ریکرو مردان با نتیجه 6 بر 4 مقابل کمانداری از روسیه شکست خورد و از گردونه مسابقات کنار رفت.

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction