مراسم جابجایی پرچم بین پرچمدار المپیک ریو 2016 و توکیو 2020  در حضور دکتر سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، دکتر سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان به همراه زهرا نعمتی قهرمان ارزنده تیر و کمان جهان و پارالمپیک با حضور در محوطه پرچم ملی باغ موزه دفاع مقدس، پرچم کشور عزیزمان را به صمد نیکخواه بهرامی پرچمدار کاروان اعزامی ایران به المپیک 2020 توکیو تحویل داند.
در این مراسم زهرا نعمتی پرچمدار ایران در بازیهای المپیک 2016 ریو پرچم مقدس و سه رنگ  کشورمان را جهت اهداء به صمد نیکخواه بهرامی تحویل دکتر سید رضا صالحی امیری داد و رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان نیز ضمن ادای احترام به شهدای 8 سال دفاع مقدس و با آرزوی موفقیت و حضوری جوانمردانه برای تک تک ورزشکاران اعزامی ایران این پرچم را تقدیم پرچمدار کاروان ورزشی اعزامی کشورمان کرد.
دکتر صالحی امیری در بخشی از این مراسم اظهار داشت: هدف از انتخاب این مکان ادای احترام به پرچمداران همیشه زنده جمهوری اسلامی ایران یعنی شهدای گلگون کفن 8 سال دفاع مقدس بود تا در سایه بلندترین پرچم ایران اسلامی نماینده ورزشکاران بعنوان پرچمدار این مسئولیت بزرگ و خطیر را بر عهده بگیرد.
رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان از خانم زهرا نعمتی نیز بواسطه امانتداری و قبول مسئولیت پرچمداری در دور قبل بازیها تقدیر و تشکر نمود و اظهار داشت: امیدوارم کاروان پارالمپیک کشورمان نیز با پرچمداری شما حضوری موفق را در توکیو 2020 تجربه کند.
وی در پایان گفت: برای مردم ایران تک تک 66 ورزشکار ایران اسلامی قهرمان هستند و همینکه توانسته اند سهمیه حضور در این رویداد بزرگ را بدست آورند و انشاله نمایندگانی شایسته برای کشورمان باشند قابل تقدیر است.
گفتنی است: هانیه رستمیان ملی پوش رشته تیراندازی کشورمان نیز بعد از توصیه کمیته بین المللی المپیک برای داشتن دو پرچمدار آقا و خانم برای هر کاروان، از سوی ستاد عالی بعنوان پرچمدار خانم کشورمان انتخاب شد که در مراسم رژه آئین افتتاحیه بازیهای المپیک 2020 توکیو در کنار نیکخواه بهرامی و در راس کاروان حضور خواهد داشت.
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction