مسابقات حذفی پاراتیراندازی با کمان بازی های کشورهای اسلامی برگزار شد و در 9ماده ایران شانس مدال طلا دارد.

نتایج پاراکمانداران کشورمان در مرحله حذفی مسابقات کشورهای اسلامی:

ریکرو آقایان:

اصغر زارعی‌نژاد پس از استراحت در دور نخست، در یک چهارم نهایی مقابل حریفی از ترکیه 6 بر 4 به پیروزی رسید. وی در نیمه‌نهایی با نتیجه 7 بر 3 مقابل محمدرضا عرب عامری از ایران شکست خورد و روز شنبه برای کسب مدال برنز به مصاف نماینده ترکیه می‌رود.

محمدرضا عرب عامری در یک چهارم نهایی مقابل حریفی از ترکیه 7 بر 3 به پیروزی رسید. وی در نیمه‌نهایی با نتیجه 7 بر 3 مقابل اصغر زارعی‌نژاد از ایران به برتری رسید و روز شنبه برای کسب مدال طلا به مصاف غلامرضا رحیمی از ایران می‌رود.

غلامرضا رحیمی در یک چهارم نهایی مقابل حریفی از آذربایجان 6 بر 2 به پیروزی رسید. وی در نیمه‌نهایی با نتیجه 6 بر 5 مقابل کمانداری از ترکیه به برتری رسید و روز شنبه برای کسب مدال طلا به مصاف محمدرضا عرب عامری از ایران می‌رود.

ریکرو بانوان:

سمیه رحیمی نمایند کشورمان در مرحله نیمه‌نهایی با نتیجه 6 بر صفر مقابل حریفی از ترکیه به پیروزی رشید و فینالیست شد. وی در دیدار فینال روز شنبه به مصاف کمانداری از ترکیه می‌رود.

کامپوند مردان:

رمضان بیابانی در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه 141 بر 108 مقابل نماینده امارات به پیروزی رسید. وی در دور یک چهارم نهایی با نتیجه 143 بر 136 مقابل هادی نوری دیگر ورزشکار کشورمان شکست خورد و از گردونه مسابقات کنار رفت.

علی سینا منشازاده پس از استراحت در دور نخست، در دور یک چهارم نهایی با نتیجه 142 بر 113 مقابل نماینده ازبکستان به پیروزی رسید. وی در نیمه نهایی با نتیجه 145 بر 144 مقابل هادی نوری شکست خورد و به دیدار رده بندی راه یافت. وی روز شنبه برای کسب مدال برنز به مصاف نماینده امارات می‌رود.

هادی نوری پس از استراحت در دور نخست، در دور یک چهارم نهایی با نتیجه 143 بر 136 رمضان بیابانی از ایران به پیروزی رسید. وی در نیمه نهایی با نتیجه 145 بر 144 مقابل علی سینا منشازاده به پیروزی رسید و فینالیست شد. وی روز شنبه برای کسب مدال طلا به مصاف نماینده ترکیه می‌رود.

کامپوند بانوان:

منیره السادات حسینی در یک چهارم نهایی با نتیجه 138 بر 125 مقابل فرزانه عسگری از ایران شکست خورد و از گردونه مسابقات کنار رفت.

فرزانه عسگری در یک چهارم نهایی با نتیجه 138 بر 125 مقابل منیره السادات حسینی به پیروزی رسید. وی در نیمه نهایی با نتیجه 139 بر 137 مقابل نماینده ترکیه به پیروزی رسید و فینالیست شد. وی در دیدار فینال به مصاف ترکیه می‌رود.

مریم یاورپور در یک چهارم نهایی با نتیجه 140 بر 112 مقابل نماینده امارات به پیروزی رسید. وی در نیمه نهایی با نتیجه 144 بر 134 مغلوب کمانداری از ترکیه شد و روز شنبه برای کسب مدال برنز به مصاف نماینده ترکیه می رود.

w1 مردان:

محمدرضا زندی در دیدار نیمه نهایی با نتیجه 133 بر 132 مقابل کمانداری از ترکیه شکست خورد و روز شنبه برای کسب مدال برنز به مصاف نماینده ترکیه می رود.

تیم دوبل مردان ریکرو:

تیم ایران با ترکیب غلامرضا رحیمی و اصغر زارعی نژاد پس از استراحت در نیمه‌نهایی، فردا برای کسب مدال طلا به مصاف تیم ترکیه می‌رود. در این ماده سه تیم حضور داشتند.

تیم ریکرو میکس:

تیم ایران با ترکیب سمیه رحیمی و اصغر زارعی نژاد در نیمه‌نهایی به مصاف تیم آذربایجان رفت و با نتیجه 6 بر 2 به برتری رسید و فردا برای کسب مدال به مصاف تیم ترکیه می رود.

تیم دوبل مردان کامپوند:

تیم ایران با ترکیب علی سینا منشازاده و هادی نوری در نیمه‌نهایی با نتیجه 156 بر 124 مقابل امارات به پیروزی رسید و فردا برای کسب مدال طلا به مصاف تیم ترکیه می‌رود.

تیم دوبل بانوان کامپوند:

تیم ایران با ترکیب مریم یاورپور و فرزانه عسگری در دیدار فینال فردا به مصاف تیم ترکیه می‌رود. در این ماده دو تیم حضور داشتند.

تیم میکس کامپوند:

تیم ایران با ترکیب علی سینا منشازاده و مریم یاورپور در نیمه نهایی به مصاف تیم امارات رفت و با نتیجه 155 بر 104 به پیروزی رسید. تیم ایران فردا برای کسب مدال طلا به مصاف تیم ترکیه می رود.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction