به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، مسابقات پاراتیراندازی با کمان امروز نیز در قونیه پیگیری شد و کمانداران کشورمان در بخش تیمی به مصاف رقبای خود رفتند و صاحب ۳ مدال طلا و ۲ مدال نقره شدند.


نتایج کمانداران کشورمان به شرح زیر است:
تیم دوبل مردان ریکرو:
تیم ایران با ترکیب غلامرضا رحیمی و اصغر زارعی نژاد پس از استراحت در نیمه‌نهایی، برای کسب مدال طلا به مصاف تیم ترکیه رفت و با نتیجه ۵ بر ۳ شکست خورد و صاحب مدال نقره شد.

تیم ریکرو میکس:

تیم ایران با ترکیب سمیه رحیمی و اصغر زارعی نژاد در نیمه‌نهایی به مصاف تیم آذربایجان رفت و با نتیجه 6 بر 2 به برتری رسید و برای کسب مدال به مصاف تیم ترکیه رفت و با نتیجه ۶ بر صفر شکست خورد و به مدال نقره رسید.

تیم دوبل مردان کامپوند:

تیم ایران با ترکیب علی سینا منشازاده و هادی نوری در نیمه‌نهایی با نتیجه 156 بر 124 مقابل امارات به پیروزی رسید و برای کسب مدال طلا به مصاف تیم ترکیه رفت و با نتیجه ۱۵۴ بر ۱۴۵ به پیروزی رسید و صاحب مدال طلا شد.

تیم دوبل بانوان کامپوند:

تیم ایران با ترکیب مریم یاورپور و فرزانه عسگری در دیدار فینال به مصاف تیم ترکیه رفت و با نتیجه ۱۵۴ بر ۱۴۹ به پیروزی رسید و صاحب مدال طلا شد.
تیم میکس کامپوند:
تیم ایران با ترکیب علی سینا منشازاده و مریم یاورپور در نیمه نهایی به مصاف تیم امارات رفت و با نتیجه 155 بر 104 به پیروزی رسید. تیم ایران برای کسب مدال طلا به مصاف تیم ترکیه رفت و با نتیجه ۱۵۴ بر ۱۵۰ به پیروزی رسید و صاحب مدال طلا شد.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction