رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان اعلام کرد که به مدال‌آوری در بازی‌های آسیایی امیدوار است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، غلامرضا شعبانی‌بهار در بازدید سرپرست وزارت ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی تیر اندازی با کمان اظهار داشت:‌ ملی‌پوشان ریکرو حاضر در اردو، روز یکشنبه اردوی کره جنوبی را پیش رو دارند. 7،8 نفر در این اردوی مشترک 5 روزه هستند و بلافاصله راهی اردوی دیگری در کره می‌شوند که مجموع آن 20 روز خواهد بود. ملی‌پوشان بعد از این اردوها بلافاصله راهی هانگژو می‌شوند.


رئیس فدراسیون تیر اندازی با کمان ادامه داد: بر اساس مصوبه اولیه، 8 سهمیه برای بازی‌های آسیایی هانگژو داشتیم که رشته کامپوند ما جزو مدال آوران است. آقای هونگ، سرمربی تیم ملی 4 نفر را برای رشته کامپوند و 4 نفر را برای رشته ریکرو انتخاب کرد تا ریکرو، کسب سهمیه المپیک کند. ستاد، زهرا نعمتی را نیز به تیم اضافه کرد و مربی هم قبول کرد و خانم نعمتی الان در فرانسه حضور دارد. رویکرد نعمتی، کسب سهمیه المپیک است.

شعبانی‌بهار گفت: 9 نفر به بازی‌های آسیایی اعزام می‌شوند و من ترجیح می‌دادم سرپرست نباشم اما در نهایت تصمیم بر این بود که سرپرستی بر عهده من باشد.

او در پایان تصریح کرد: یسنا پورماهینی از امیدهای ماست و بالاتر از تصور تلاش می‌کند. محمدحسین گلشنی نیز از پدیده‌های تیروکمان ایران است. در کامپوند ظرفیت زیادی داریم و امیدوارم در این بخش مدال‌های زیادی کسب کنیم

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction