سرمربی کره‌ای تیم ملی تیراندازی با کمان ابراز امیدواری کرد که در بازی‌‌های آسیایی کمانداران ایران صاحب مدال طلا شوند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، کیومرث هاشمی سرپرست وزارت ورزش و جوانان و محمود خسروی‌وفا رئیس کمیته ملی المپیک صبح امروز (جمعه - 27 مرداد ماه) در اردوی تیم تیراندازی با کمان حاضر شدند و با مسئولان، مربیان و ورزشکاران به گفت‌وگو پرداختند.

سونگ چیل هونگ سرمربی کره‌ای تیم کشورمان  با تشکر از حضور مسئولان ورزش کشورمان اظهار داشت:  ورزشکاران در اردوی تیم ملی در حال تلاش هستند. ورزشکاران کامپوندها تمام تلاش خود را برای حضور در بازی‌های آسیایی و ورزشکاران ریکرو نیز برای کسب سهمیه المپیک 2024 پاریس گذاشتند.


وی با اشاره به اهمیت نقس تجهیزات در ورزش تیراندازی با کمان عنوان کرد: در تیراندازی با کمان بخش مهم تجهیزات است و اگر به دنبال جایگاه خوبی در مقابل رقبا هستیم باید از بهترین تجهیزات و امکانات به روز استفاده و در کنار آن به مسابقه برویم.

سرمربی تیم تیراندازی با کمان تصریح کرد: باید تیم‌های دوم وسوم هم به عنوان پشتوانه وجود داشته باشد. رضا شبانی نتایج خوبی را به دست آورده است. از زمانی که آمدم از نظر فنی و مسابقه پیشرفت خوبی داشتند. امیدوارم نگاه و حمایت خوبی به این رشته داشته باشید.

هونگ در ادامه در خصوص پیش‌بینی مدال‌های نمایندگان کشورمان در بازی‌های آسیایی خاطرنشان کرد: در ریکرو انفرادی و تیمی می توانیم به برنز برسیم، در کامپوند آقایان هم انتظار طلای انفرادی داریم و نقره تیمی کامپوند را هم پیش‌بینی می‌کنم. دوست دارم بگویم در همه بخش‌ها مدال می‌گیریم، اما هنوز فاصله داریم. این فکر حقیقی‌ام است و این‌ توانایی‌ها را در بچه‌ها می‌بینم. من و شاگردانم تلاش می‌کنیم اما حریفان دست روی دست نگذاشتند و شاید بیشتر از ما کار می‌کنند.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction