مسابقات انتخابی تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان تیراندازی با کمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، مسابقات انتخابی تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان تیراندازی با کمان برای نخستین بار در دو ماده ریکرو و کامپوند برگزار شد و نفراتی که مجوز حضور در تیم ملی را کسب کردند، مشخص شدند.

در مرحله مقدماتی 8 نفر برتر هر رده سنی راهی مرحله حذفی شدند و پس از مسابقات حذفی، در نهایت در هر رده سنی، 4 نفر برتر به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

اسامی نفرات برتر به شرح زیر است:

کامپوند نوجوانان پسر:

مرحله مقدماتی:

1- مهدی عاشق زاده، 2- فرهنگ خداپرست، 3- معین کریمی،  4- محمد طه یعقوبی دوست، 5- پارسا حیدری منش، 6- امید احمدآبادی، 7- مجتبی مبارکی، 8- ابوالفضل برهانی

مرحله حذفی:

1- معین کریمی 2- فرهنگ خداپرست 3- محمد طه یعقوبی دوست 4- پارسا حیدری منش

کامپوند جوانان پسر:

مرحله مقدماتی:

1- احسان شعبانی‌بهار، 2- ابوالفضل  سلطانی نژاد، 3- شایان غزنوی، 4- امیررضا عزیزی، 5- امیرمحمد رحیمی، 6- امیرمحمد بارانی، 7- نیما عطایی، 8- سامان قنبرپور

مرحله حذفی:

1- شایان غزنوی 2- ابوالفضل  سلطانی‌نژاد 3- احسان شعبانی‌بهار 4- امیررضا عزیزی

کامپوند نوجوانان دختر:

مرحله مقدماتی:

1- پانته آ زمانی پور، 2- رونیا رضوی، 3- محیا بلالی، 4- هلیا سعادت، 5- ضحی گنجی، 6- مریم موگویی، 7- آرشیدا پیران، 8- نگار محمدی

مرحله حذفی:

1- پانته آ زمانی پور 2- محیا بلالی 3-  رونیا رضوی 4- هلیا سعادت

کامپوند جوانان دختر:

مرحله مقدماتی:

1- سارا جلالی، 2- سنا پورحسین، 3- ستایش یوسفی، 4- آرمیتا کاظم زاده، 5- زهرا محبیان، 6- فاطمه ترک، 7- ملیکا فلاح زاده 8- زهرا وکیلی

مرحله حذفی:

1- سارا جلالی 2- آرمیتا کاظم زاده 3- سنا پورحسین 4- ستایش یوسفی

ریکرو نوجوانان پسر:

مرحله مقدماتی:

1- محمدطه صفری، 2- محمد طه ابن رسول، 3- آرین حیدری، 4- امیررضا میشکار، 5- علی فرشباف، 6- مهبد میرزایی، 7- متین خضریان، 8- رادمان توکلی

مرحله حذفی:

1-  محمدطه صفری 2- رادمان توکلی 3- محمد طه ابن رسول 4- علی فرشباف

ریکرو جوانان پسر:

مرحله مقدماتی:

1- علیرضا مهری، 2- سید ابوالفضل فیروزنیا، 3- کسری مردی‌ها، 4- هومن حاجی زاده، 5- محمد مبین ربیعی، 6- علی کاشی، 7- امیرمحمد پیرحسینی، 8- امیرحسین دوستدار

مرحله حذفی:

1-  امیرحسین دوستدار 2- محمد مبین ربیعی 3- کسری مردی‌ها 4- سید ابوالفضل فیروزنیا

ریکرو نوجوانان دختر:

مرحله مقدماتی:

1- سیده مریم موسوی، 2- مریم جشن پور، 3- مطهره سادات منتظری، 4- النا سادات حسنی، 5- مبینا ربیعی، 6- ساینا کشاورزی، 7- زهرا آخوندی، 8- آوینا کشت کار

مرحله حذفی:

1- سیده مریم موسوی 2- النا سادات حسنی 3- مریم جشن پور 4- ساینا کشاورزی

ریکرو جوانان دختر:

مرحله مقدماتی:

1- روشا منتظری، 2- مبینا ملاجعفری، 3- السا بهراد فر، 4- سما فهیم، 5- ثبا صادقی، 6- سپیده جلالیان، 7- هلیا حسین زاده

مرحله حذفی:

1- مبینا ملاجعفری 2-  روشا منتظری 3-  سما فهیم 4- السا بهراد فر

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction