نتایج کمانداران کشورمان در دور مقدماتی مرحله دوم کاپ جهانی در کره‌جنوبی مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، مسابقات مرحله دوم کاپ جهانی در مرحله مقدماتی در کره جنوبی برگزار شد و کمانداران کشورمان به مصاف رقبای خود رفتند.

رضا شبانی در مسابقات ریکرو با امتیاز 670 در رده بیست و ششم قرار گرفت. وی روز جمعه در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف کمانداری از ژاپن می‌رود.

فائز محمدی در مسابقات ریکرو با امتیاز 668 در رده سی و سوم قرار گرفت. وی روز جمعه در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف کمانداری از فرانسه می‌رود.

محمدحسین گلشنی در مسابقات ریکرو با امتیاز 667 در رده سی و هشتم قرار گرفت. وی روز جمعه در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف کمانداری از ایتالیا می‌رود.

صادق اشرفی در مسابقات ریکرو با امتیاز 630 در رده صد و دوازدهم قرار گرفت و از صعود به دور حذفی بازماند.

یسنا پورماهانی در مسابقات ریکرو با امتیاز 652 در رده سی و هفتم قرار گرفت. روز جمعه در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف کمانداری از ایتالیا می‌رود.

مهتا عبداللهی در مسابقات ریکرو با امتیاز 642 در رده پنجاه و هشتم قرار گرفت. وی روز جمعه در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف کمانداری از چین تایپه می‌رود.

مبینا فلاح در مسابقات ریکرو با امتیاز 634 در رده هفتاد و هشتم ایستاد و از صعود به دور حذفی بازماند.

حوریه حاجی حسینی با امتیاز 627 در رده نودم ایستاد و از صعود به دور حذفی بازماند.

تیم ریکرو مردان ایران با ترکیب فائز محمدی، رضا شبانی و محمدحسین گلشنی با امتیاز 2005 در رده هشتم قرار گرفت و فردا پس از استراحت در دور نخست بازی‌های حذفی در دور دوم به مصاف برنده تیم‌های ژاپن و قزاقستان می‌رود.

تیم ریکرو بانوان کشورمان با ترکیب مبینا فلاح، یسنا پورماهانی و مهتا عبداللهی با امتیاز 1928 در رده نوزدهم قرار گرفت و فردا در دور نخست بازی‌های حذفی به مصاف تیم آمریکا می‌رود.

تیم میکس ریکرو کشورمان با ترکیب یسنا پورماهانی و رضا شبانی با امتیاز 1322 در رده نوزدهم ایستاد و روز جمعه در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم ترکیه می‌رود.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction