رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان با اشاره به بالا بودن هزینه فدراسیون ها در آستانه المپیک گفت: پرداخت ۵۰درصد از بودجه کمیته و دو ماه از وزارت ورزش در ابتدای سال اقدامی ارزشمند بود که باعث می‌شود فدراسیون ها با انگیزه و راحتی بیشتر بتوانند برنامه هایشان را عملی کنند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر غلامرضا شعبانی‌بهار با اشاره به اینکه در آستانه المپیک هزینه فدراسیون ها بالاست اظهار داشت: با توجه به اینکه امسال, سال المپیکی است و فدراسیون ما جهت کسب سهمیه چندین اعزام دارد واریز زودهنگام بودجه باعث میشود فدراسیون ها با انگیزه و راحتی بیشتر بتوانند برنامه هایشان را عملی کنند.

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان واریز بودجه فدراسیون در ابتدای سال را اقدامی ارزشمند دانست و گفت: به عنوان عضوی از خانواده ورزش از وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک جهت واریز بودجه قدردانی میکنم.

وی در ادامه واکسینه شدن ورزشکاران اعزامی را کاری شایسته دانست و افزود: واکسینه شدن ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی باعث میشود که ورزشکاران به دور از استرس و با آرامش روحی بیشتر به تمرینات خود ادامه دهند و در المپیک حضور پیدا کنند و برای کشورمان افتخارآفرینی کنند.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction