دکتر غلامرضا شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان با حضور در کمیته ملی المپیک، برای حضور در پست هیئت اجرایی این کمیته ثبت‌نام کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، غلامرضا شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان با حضور در کمیته ملی المپیک، برای حضور در پست هیئت اجرایی این کمیته ثبت‌نام کرد.

غلامرضا شعبانی‌بهار پس از ثبت نام برای عضویت در هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک در جمع خبرنگاران اظهار داشت:  انگیزه شرکت من در انتخابات مثل همه همکارانم، این است که به ظرفیتی برای کمیته ملی المپیک و ورزش اضافه کنیم. تجارب من در حوزه معاونت همگانی وزارت ورزش و هم تجارب ملی و بین المللی که دارم و حضور چهار ساله در تیراندازی با کمان حس می‌کنم می‌توانم در هیئت اجرایی به ظرفیت ورزش بیفزاییم. برنامه ریزی مدون و راهبردی برای المپیک 2028 می‌توانیم داشته باشیم. این همفکری باید با مشارکت  برنامه‌ریزان و اندیشمندان ورزش باشد. برای اجرای آنها نیازمند بسیج امکانات مالی داریم.

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان افزود: متاسفانه گاها با این مشکل مواجه بودیم که گفتمان خوبی با مجلس نداشتیم. با تعامل و تجربه خوبی که با این قوه داریم، می‌توانیم به فرایند حرفه‌ای، قهرمانی و کمیته ملی المپیک کمک کنیم.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction